Skocz do zawartości

Leather Cleaner i Leather Creme od SNB


_Monika_

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj mając trochę wolnego czasu zabrałam się za fotel kierowcy w CRV. W końcu udało mi się wypróbować środek do skóry

Leather Cleaner i Leather Creme od SNB (środki nie są w oryginalnych opakowaniach).

Zakupiłam je w zeszłym roku. Pojemność Cleanera to 500ml, odżywka to chyba 200 albo 250. Nie pamiętam.

Cleaner ma konsystencję wodnistą, kolor zielonkawy, jak rozrobiony NLF.

Odżywka jest koloru białego, trochę bardziej gęsta, ale nie jest to typowe mleczko, można ją aplikować atomizerem, który widać na zdjęciu.

Dołączona grafika

Skóra jest w dobrej kondycji. Jedynie zanieczyszczona od dżinsów i ogólnie trochę brudna.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Cleaner psikałam na skórę i czyściłam szczoteczką. Trochę się pieni podczas szczotkowania. Bardzo szybko usuwa zanieczyszczenia (no ale skóra jak wdać bardzo brudna nie jest). Przetarcie MF, wytarcie drugą stroną MF do sucha i gotowe.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A tak wygląda MF po wyczyszczeniu całego fotela kierowcy:

Dołączona grafika

Odżywkę nakładałam białym padem (jakiś bawełniany czy z MF). Jest bardzo wydajna.

Dołączona grafika

Tu raczej ciężko zauważyć 50/50, ale na żywo widać było w którym miejscu jest nałożona.

Dołączona grafika

Podczas nakładania, skóra jest trochę świecąca, zaraz po skończonej aplikacji robi się matowa, miękka i przyjemna w dotyku.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Resztę foteli zrobię w najbliższym czasie. I dodam też zdjęcia zrobione przy naturalnym świetle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...