Jump to content

Diamondbrite Hard Surface Cleaner HP


JJ.

Recommended Posts

Dołączona grafika

Koncentrat.

Uniwersalny produkt do czyszczenia różnych powierzchni. Jest mieszanką zasad i środków czyszczących, które posiadają niezwykle skuteczne działanie przy czyszczeniu tłustych i trudnych do usunięcia zanieczyszczeń. Ph >13 Preparat jest niezwykle skuteczny i bezpieczny dla każdej powierzchni. Posiada delikatny przyjemny zapach. To bardzo skuteczna pielęgnacja auta.

ZASTOSOWANIE:

Hard Surface Cleaner czyści samochody, łodzie jak również ich części, dywany, obicia tapicerskie, naczynia, podłogi, powierzchnie lakierowane, plastikowe, gumowe i ze stali nierdzewnej. Jest delikatny dla czyszczonych powierzchni.

WSKAZÓWKI UŻYCIA:

Aby wyczyścić samochód lub inny pojazd należy rozcieńczyć produkt w wodzie w proporcji (1:50). Dywany i obicia tapicerskie powinny być wcześniej dokładnie odkurzone i oczyszczone. Następnie należy nałożyć roztwór ( 1 porcja produktu na 15 porcji wody), poczekać aż wyschnie i odkurzyć. Do czyszczenia twardych powierzchni należy zastosować proporcję 1: 40, zaś do zmywania naczyń 1 : 100.

Ważne! Produkt to silny koncentrat i należy go koniecznie rozcieńczyć w proporcjach nie mniejszych niż podane w instrukcji.

Produkt dostałem od Sławka (shitfy) z DOL.

Spostrzeżenia:

Konsystencja: płyn, rzadki

Kolor: Fluorescencyjny zielony

Zapach: Cytrusowy, dość przyjemny

Jak widzimy, produkt o wszechstronnym zastosowaniu, od mycia auta do mycia naczyń. Na potrzeby testu, produkt rozcieńczyłem z wodą w proporcji 1:9

Dołączona grafika

Po czym całość zalałem wodą:

Dołączona grafika

Preparatem umyłem wnęki w drzwiach, bagażniku, opony oraz nadkola:

Przed:

Dołączona grafika

Po:

Dołączona grafika

Opona przed (możemy dostrzec brud):

Dołączona grafika

Opona po:

Dołączona grafika

Wnęki przed:

Dołączona grafika

Wnęki po:

Dołączona grafika

Produkt się pieni, szczególnie podczas pędzelkowania, nie wysycha szybko, łatwo się spłukuje. Cytrusowy zapach umila pracę, siła czyszcząca na właściwym poziomie (czyt. domywa wszystko). W zasadzie wystarczy pojedyncza aplikacja i szczotkowanie aby usunąć brud. Nie czekałem z pędzelkowaniem, pryskałem preparat i od razu pracowałem, brud odspajał się błyskawicznie.

Ocena:

Oferowany przed Diamondbrite uniwersalny środek czyszczący to dość ciekawa propozycja. Bardzo mocno skoncentrowany, zakres rozcieńczenia pozwala na pracę w każdych warunkach i z każdym tworzywem. Używałem już APC Megsa oraz Nielsena. Jeśli miałbym porównywać jakość tych trzech, byłoby ciężko ustalić kolejność na podium. DB bardzo dobrze czyści oraz pachnie, tak samo zresztą jak pozostała dwójka. Jaskrawy kolor to dla mnie hit. Pozostaje Nam zakup bardziej ekonomicznego/tańszego środka, gdyż każdy z wyżej wymienionych doskonale sprawdza się w swojej roli.

Werdykt:

Zdecydowanie polecam.

Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania.

Link to comment
Share on other sites


Dżej Dżej Okocza, Jędrzej widać, że preparat działa tak jak powinien i to nawet w proporcjach lepszych (ekonomiczniejszych 1:9) niż standardowe do tego typu zabrudzeń (1:4).

Fajnie, że ceny APC zrobiły się normalne i można kupić APC za 60 zł. Pamiętam jak za 1 litr płaciłem coś około 40 zł:-( Dla mnie kryterium w przypadku wyboru tego typu produktów jest zapach (nie drażniący) i dzięki temu możliwość bezproblemowej pracy w domu. Na razie APC PB i ValetPRO u mnie dają radę, ale widzę że do tej dwójki może dołączyć Diamondbrite Hard Surface Cleaner HP :u

Link to comment
Share on other sites

Diamondbrite Hard Surface Cleaner HP jest jednym z naszych bestsellerów.

Świetnie czyści i wykorzystujemy ten produkt w codziennej pracy przy autach. Myjemy podłogi, a nawet kostkę brukową. Mamy sporo przemysłowych odbiorców którzy używają ten produkt w domach, biurach oraz fabrykach.

Jest jeszcze wersja HD mocniejsza ale nie widzę zupełnie sensu jej zastosowania. Ten radzi sobie doskonale ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jak przyjedzie do mnie ktoś chętny z brudną felgą, sprawdzę jak to działa

Myślę, że mycie bezdotykowe i pędzelkowanie i powinien dać radę...czyli praktycznie nie będzie odbiegał od preparatów dedykowanych :ymdevil:

JJ, a możesz przetestować jako płyn do mycia szyb?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Create New...