Skocz do zawartości

Poradnik foto- Zamazywanie Nr rejestracyjnego


Rekomendowane odpowiedzi

Nudze się wieć przedstawie wam cywylizowaną wersje zamazywania nr rejestracyjnego, tak aby to miało ręce i nogi. Program na którym pracuje to Photoshop 7.0.

1. Otwieramy zdjęcie.

Dołączona grafika

2. Robimy zooma do tablicy rejestracyjnej aby dokładnie ją zaznaczyc. Wybieramy z paska narzędzi lupe, bądz wciskamy przycisk Z, zoomujemy klikając w wybrany obszar (można też przeciągać), aby odzoomować wciskamy lewy alt i klikamy.

Dołączona grafika

3. Najeżdzamy na ikonke lassa w narzędziach i klikamy na nią prawym myszy, rozwinie się nam lista z niej wybieramy te środkowe, Polygonal lasso i zaznaczamy dokładnie tablice bez niebieskiego paska.

Dołączona grafika

Film przedstawiający zasade działania lassa

RUP3H6Xu2Cs

4. Po zaznaczeniu tablica powinna wygladać tak

Dołączona grafika

5. Wybieramy pipete, znajduje się ona nad ikonką lupy, można ją też aktywować wciskając przycisk "i"

Dołączona grafika

6. Narzędzie te służy do pobierania koloru. Ja pobrałem kolor na tle tablicy (biały kolor) pomiędzy literami B i Z

7. Teraz gdy już mamy pobrany kolor, wybieramy pędzel (brush), pojawi nam się takie kółko, jest to grubość pędzla, możemy go modyfikowac klikając na obrazku prawym myszy. I wkoncu możemy zamalować tablice

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A tak wyglada całośc.

Dołączona grafika

Tablice można w całości zamazać, ale to juz troche wyższa szkoła jazdy.

Dołączona grafika

Mam nadzieje, że komuś się przyda :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...