Skocz do zawartości

Szamponex by SNB


JJ.

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Produkt dostałem od Krzyśka (kanar).

Spostrzeżenia:

Konsystencja: płyn, rzadki.

Kolor: jaskrawy zielony.

Zapach: farba do włosów bez amoniaku :D

Testowy produkt od SNB, za próbkę dziękuje dla Krzysia.

Gdy miałem tylko okazję, postanowiłem go przetestować. Trafił się pacjent, więc do roboty.

Odmierzyłem 20ml:

Dołączona grafika

I zalałem to ~10l wody. Wodę lałem na szampon znajdujący się na dnie (nie tak, jak w przypadku DB od połowy wiadra), więc i piana bardzo duża:

Dołączona grafika

Oto pacjent który miał przyjemność być wreszcie umyty (nie myty ręcznie od końca kwietnia):

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jak widzimy, lekko się ubrudził.

Zaczynamy więc mycie. Zanurzamy rękawice:

Dołączona grafika

Myjemy panel:

Dołączona grafika

Jak widać futro polerskie zbiera brud ;))

Dołączona grafika

Płukanie wełniaka i umycie całego auta.

Szampon zawiera konserwer co widać podczas płukania:

Dołączona grafika

Mały film wideo z płukania. Woda z dachu stworzyła taflę a to za sprawą kąta pod jakim płukałem go myjką (zbyt płasko). Nie mniej jednak na szybach bocznych widać najlepiej jak działa konserwer:

W2XZcPVuaY0

Ocena:

Kolejny produkt od SNB. Bardzo dobra siła czyszcząca, poślizg również. Piana w wiadrze jak widzimy duża, podczas mycia niekoniecznie. Nie ma problemów z płukaniem, nie zostaje żaden film czy osad. Sheeting poprawiony, widać dokładnie, że szampon dokłada coś od siebie. Zapach podczas mycia w zasadzie niewyczuwalny, dłonie nie pękają ;)

Werdykt:

Dobrze czyszczący szampon do mycia z dodatkiem konserwera. Polecam.

Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czy środki SNB są w jakiejś systematycznej sprzedaży?

Tak Mariusz pierwsza partia juz wyjechala do Polski w srode , wiec mysle ze wkrotce bedzie na miejscu, jescze chwile potrwa zrobienie etykiet PL rozlanie w butelki myslalem o pojemnosci 250ml i 500 ml chyba sa najlatwiejsze do uzycia dla osob prywatnych, jak wszystko bedzie gotowe na miejscu podam Wam wtedy koncowe ceny nie mysle zeby byly zbyt wygorowane.Pzdr i dziekuje za testy :u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Mariusz pierwsza partia juz wyjechala do Polski w srode , wiec mysle ze wkrotce bedzie na miejscu, jescze chwile potrwa zrobienie etykiet PL rozlanie w butelki myslalem o pojemnosci 250ml i 500 ml chyba sa najlatwiejsze do uzycia dla osob prywatnych, jak wszystko bedzie gotowe na miejscu podam Wam wtedy koncowe ceny nie mysle zeby byly zbyt wygorowane.Pzdr i dziekuje za testy

Mógłbyś napisać jakie produkty będą w asortymencie. I u kogo będą dostępne?

Seba, na rynku brakuje skutecznego produktu do usuwania białych śladów z plastików po cleanerach, woskach, pastach itp.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Mariusz pierwsza partia juz wyjechala do Polski w srode , wiec mysle ze wkrotce bedzie na miejscu, jescze chwile potrwa zrobienie etykiet PL rozlanie w butelki myslalem o pojemnosci 250ml i 500 ml chyba sa najlatwiejsze do uzycia dla osob prywatnych, jak wszystko bedzie gotowe na miejscu podam Wam wtedy koncowe ceny nie mysle zeby byly zbyt wygorowane.Pzdr i dziekuje za testy

Mógłbyś napisać jakie produkty będą w asortymencie. I u kogo będą dostępne?

Seba, na rynku brakuje skutecznego produktu do usuwania białych śladów z plastików po cleanerach, woskach, pastach itp.!

Obecnie jest wyslany Vinylex-nowa wersja z zapache cytrynowym bardziej wydajny i zageszczony, i APC w wiekszych ilosciach, sklepu nie planujemy zeby otwierac , ale jesli ktos z forum bedzie zainteresowany napewno bedzie mogl zakupic mniejsze opakowania co do dostawy napewno cos ustalimy.Dostepnosc zapewne w Lodzi albo u Tomaszka vel Bialy.

Najwazniejsze bylo najpierw poznanie opini uzytkownikow, za wszytskie dotychczasowe testy wiekie dzieki oby wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jutro na pewno będzie padać, ale co tam, po rozmowie z Sebastianem postanowiłam jednak umyć auto.

Nierozcieńczona, jaskrawo zielona próbka szamponu SNB pachnie... zwyczajnie, po prostu nie drażni zapachem.

Wlałam około 25ml na 10l wody.

Po rozcieńczeniu zapach jest przyjemny, ale prawie niewyczuwalny.

Podczas mycia brak zapachu.

Piana przy wlewaniu wody do wiadra spora, podobnie jak przy szamponie Nielsena.

Piana podczas mycia niewielka, prawie żadna czego raczej nie lubię (ale oczywiście nie jest to minusem, raczej indywidualne preferencje).

Szampon zrekompensował się za to dobrym poślizgiem i bardzo dobrze umył około trzytygodniowy brud na aucie (nie pamiętam kiedy ostatnio myłam auto).

Płukanie bezproblemowe.

Jakiś konserwer ma. Podczas spłukiwania bocznych szyb zaczęłam się zastanawiać czy ostatnio przecierałam jakimś qd szyby... Ale jeśli nawet, to było to bardzo dawno temu, a dziś woda z szyb po prostu uciekała.

Zdjęć tym razem brak. Więc pewnie cały powyższy opis się nie liczy. ;)

W każdym razie próbki szamponu mam jeszcze na jakieś trzy mycia więc kolejne będzie już ze zdjęciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dodam coś od siebie ;)

W sobotę chciałem umyć węgierkę. Nie byłem przekonany czy to jest dobry pomysł parkując dzień w dzień pod lipą... ale jednak się skusiłem :ugeek:

Zebrałem się dzień wcześniej i po pracy zabrałem się do mycia.

Pozwólcie, że nie będę powielał poprzednich zdań tylko je zacytuje bo dla mnie są to trafne uwagi dotyczące Szamponexu ;)

Nierozcieńczona, jaskrawo zielona próbka szamponu SNB pachnie... zwyczajnie, po prostu nie drażni zapachem.

Wlałam około 25ml na 10l wody.

Po rozcieńczeniu zapach jest przyjemny,

Podczas mycia wyczuwałem go, delikatnie ale czuć było.

Piana przy wlewaniu wody do wiadra spora,

Piana podczas mycia niewielka.

Szampon zrekompensował się za to dobrym poślizgiem i bardzo dobrze umył około trzytygodniowy brud na aucie (nie pamiętam kiedy ostatnio myłam auto)

Bardzo dobra siła czyszcząca, poślizg również.

U mnie bez problemu zmył soki z lipy(kropki) nie zostawiając żadnych resztek.

Szampon zawiera konserwer co widać podczas płukania

Na aucie nie miałem żadnego wosku czy QD. Po spłukaniu sheeting przyzwoity jak na szampon. Na poziomych panelach więcej wody, na pionowych o wiele mniej.

Czas na zdjęcia :D

Próbka od Kanara - dzięki Krzysiek!

Dołączona grafika

Brud na aucie. Nie było bardzo brudne lecz uwalone sokiem z lipy.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wiaderka gotowe do mycia:

Dołączona grafika

Rękawica też:

Dołączona grafika

Myjemy:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Płuczemy i auto wygląda następująco:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Po osuszeniu:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Podsumowując - bardzo fajny szampon. Szczerze polecam :u

Aaa, po myciu pojechałem na parking i pan oznajmił mi że mam nowe miejsce! Yeaaahhh :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...