Skocz do zawartości

StjarnaGloss Silke Detailer


JJ.

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.mrcleaner.pl/wm.php?img=85ab98138492f11406f542606300474f24ec

Stjärnagloss Silke Detailer został stowrzony do usuwania niedoskonałości powstałych po myciu.

Można go stosować na lakierach, szkle, elementach platikowych i gumowych.

Nowoczesna formuła nie zawierająca pudrów sprawi, iż twoje auto będzie w dotyku niczym jedwab.

Stjärnagloss Silke Detailer zabezpiecza nałożony na lakier wosk, wydłużając jego żywotność.

Kolejny QD w mojej kolekcji który z przyjemnością postanowiłem potestować.

Spostrzeżenia:

Konsystencja: płyn, wodnisty.

Kolor: błękitny.

Zapach: cukierki ICE.

Dołączona grafika

Pierwsze co rzuca się w oczy, oprócz zapachu i przyjemnego koloru jest to, że Silke zostawia w buteleczce film, w przeciwieństwie do FK #425:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Do aplikacji użyłem widocznej na wcześniejszym zdjęciu MF Jan Niezbędny (strona bardziej puszysta).

2-3 psiknięcia widocznym atomizerzem na pół dachu i praca środkiem który nie sprawia żadnych problemów. Auto stało jeden dzień pod drzewkiem więc zdążyło nałapać różnych klejących się rzeczy. Było słychać jak puszysta strona Jana zaczepia o lakier. Po przetarciu tym QD lakier stał się jedwabiście gładki.

Tu widzimy brud jaki zebrała mf z dachu i maski (chyba):

Dołączona grafika

Efekty?

Lakier dostał blasku, rozjaśniał, ciężko było patrzeć gdy słońce się odbijało:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A tutaj test kropelkowania, jako LSP leży DB SpeedyWax:

Dołączona grafika

Oraz filmik ukazujący odprowadzanie wody:

VCg9m9KsyG4

Ocena:

Kolejny przyjemny produkt od StjarnaGloss. Również mocna pozycja wśród innych QD. Bardzo łatwo się nakłada i poleruje, wystarczy mała ilość aby wyczyścić powierzchnię, usuwa ptasie odchody oraz waterspoty, nie zostawia smug, lakier zyskuje jeszcze większej śliskości, lepszej niż sam DB SpeedyWax. Przyjemny zapach umila aplikację. W kontakcie ze skórą palce robią się szorstkie.

Werdykt:

Bardzo dobry QD, polecam.

Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ile ubyło Ci z butelczki po zrobieniu tego auta? Inaczej, na ile aut wystarczy taka buteleczka?

Nie pamiętam ile zeszło Silke, musiałbym podbiec do regału, ale FK#425 na 2 auta (przy dość rozrzutnej aplikacji na pierwsze auto) zeszło ok 1cm z tej buteleczki, więc w dużej nawet byś tego nie odczuł ;)

Buteleczka 100ml wystarczy na ponad 12 średnich aut. Tak mi się wydaje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dziś odbyło się porównanie tytułowego psiukadła do Pro Detailera.

1. Aplikacja

Bardzo się zdziwiłem. Z Pro Detailerem już mam trochę do czynienia i nie wydawał mi się 'uciążliwy' w aplikacji ale porównując go do Stjarny - może nie przepaść ale mały rowek jest :lol: Stjarna zdecydowanie szybciej odparowuje, 'nie ciągnie' fibry i nie klei do lakieru. W porównaniu do innych QD z którymi miałem do czynienia/mam w arsenale lepsza w tej kwestii jest tylko "Pomarańcza QD" od SNB ;)

2. Śliskość

Macałem paluchami, jeździłem fibrą i swobodnie ją 'puszczałem', do macania zapraszałem innych :mrgreen: - Stjarna wygrywa.

3. Sziting

Od razu po aplikacji znów punkcik dla Stjarny, jutro wrócę, zobaczę jak się sprawy mają, może jak poleżakują to coś się zmieni (również w kwestii śliskości).

4.Zapach

Jeden i drugi bardzo przyjemny, umila pracę zdecydowanie. Który lepszy - kwestia gustu (pro detailer - guma balonowa, Silke detailer - bananowa guma balonowa).

Podsumowując: dobry i przyjemny w pracy QD w większym opakowaniu oraz przystępnej cenie - polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...