Skocz do zawartości

Szampon Shiny Garage


VuDoo

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaprezentować test szamponu Shiny Garage, którego próbkę otrzymałem od All4Auto

Obiektem testowym była jak zwykle moja Truskawa, niemyta od tygodnia, po tym jak się zdrowo przykurzyła, przeszły dwa deszcze, więc była dość brudna jak na letnią porę.

Na przodzie znajdowała się średniej wielkości kolekcji owadów (bywało dużo gorzej).

Dołączona grafika

Szampon ten ma barwę słomkową i jeśli o moją próbkę chodzi to była ona dość mętna.

Po wstrząśnięciu widać było sporo bardzo drobnych cząsteczek, które po paru godzinach opadają na dno w formie osadu.

Szampon jest dość gęsty, coś na kształt SmartCarwash czy MonsterShine VeryCherry.

Zapach przypominał trochę cytrusy, jednak nie był zbyt intensywny.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Do testu użyłem około 30ml szamponu na ~7l wody.

Woda była podawana pod lekkim ciśnieniem z myjki ciśnieniowej.

Piana (jak widać na zdjęciach) wyszła dość spora.

Dołączona grafika

Do mycia użyłem rękawicy z mikrofibry i mimo to nawet podczas mycia, piana była całkiem spora.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Po umyciu całego auta, przed spłukaniem:

Dołączona grafika

Spłukiwanie:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jak widać woda całkiem przyjemnie spływa z samochodu, jednak ciężko stwierdzić ile w tym zasługi szamponu, a ile nałożonego 3 tygodnie temu DJ OC.

Efekt końcowy:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Podsumowując, szampon ten naprawdę przypadł mi do gustu.

Świetna piana, przyjemny zapach, poślizg naprawdę dobry, no i domył autko naprawdę elegancko (poradził sobie z wszystkimi owadami).

No wydaje mi się że zawiera w sobie coś na kształt wosku, bo kropelki wody z szyb bocznych (nie pokrytych niczym poza szamponem) uciekały dość żwawo. :good:

Na koniec chciałbym podziękować mojej Narzeczonej za pomoc w przeprowadzeniu testu (zdjęcia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No rzeczywiście piany sporo przy dobrej wydajności. I pomoc narzeczonej nieoceniona :u

Krople to raczej po orangu. ;) Jeszcze siedzi.[/quote

też sądzę, że krople to zasługa wosku], całkiem nieźle się trzyma jak na miękki wosk na glaz'ie (Glossworkz)

Fajny test, fajna narzeczona.. ;))

Ciekawi mnie ten mętny osad który osadzał się na dnie buteleczki..

To myjnia ze stanowiskiem na własnoręczne mycie auta?

sądzę, że ten osad to jakiś konserwer (Carnauba czy coś)

co najciekawsze to inna osoba też dostała próbkę tego samego szamponu i jego była niemal zupelnie klarowna, bez żadnego osadu

podejrzewam, że po prostu ja dostałem próbkę bardziej z dna dużego opakowania :D

a jeśli chodzi o myjnię to jest to myjnia dwustanowiskowa, bez żadnego stróża, jeśli tylko nie ma kolejki do mycia to nikt się nie czepia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...