Skocz do zawartości

PolishAngel fine fibre protectant


Rekomendowane odpowiedzi

Nowy nabytek. Chciałem coś ciekawego, chciałem sprawdzić jakość środków PA, intrygowały mnie ceny. Padło na ten środek - 500ml za 129 zł.

Dołączona grafika

Pachnie bardzo ładnie - migdałami (to już drugi po Black magic) dość intensywnie, jak ktoś lubi to może robić równocześnie za zapach. :)

Konsystencja mleczka, białego. Aplikowałem poprzez mf. Deska wyglądała przed aplikacją tak:

Dołączona grafika

Próbowałem zrobić w miarę ostre, 50/50

Dołączona grafika

Dołączona grafika

To już na boczku, winyl trochę gładszy:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

To jest efekt, jaki widać też po ponad godzinie od aplikacji.

Dołączona grafika

I teraz krótko: trwałość - ? wiadomo, zapach 9/10, wydajność (niezła dysza) 9/10. Zawiera filtr UV, więc regularnie używany zabezpiecza przed fotodegradacją.

Cena jest wysoka, jednak wydaje mi się, że adekwatna do jakości, jeśli efekt się utrzyma. Bo efekt wizualny jak dla mnie ma znaczenie pierwszorzędne. Przy ilości plastików, na których będę używał - myślę, że wystarczy na rok. Tylko plastiki czarne. Na tych jasnych, "bardziej plastikowych ciężko zauważyć efekt, a naprawdę ożywia, i jest satynowy, na drzwiach zrobiły się podobne do fakturowanej skóry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki za relację :u

Ceny faktycznie zaporowe jak na produkty nowe na rynku, a wiadomo, że chwalenie sprzedającego nie wystarczy, więc tym bardziej cieszy, że zaczęto te środki testować :u

Migdałami pachnie również Poorboy's Natural Look, próbowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz,

Towar tym bardziej eksluzywny, że został wycofany ze sprzedaży i zastąpiony nowym, jeszcze droższym środkiem o nazwie Sensitive Venus.

Podejrzewam, że jesteś jednym z nielicznych na świecie, który ma i będzie miał przyjemność z niego korzystać. ;)

W razie ewentualnego niezadowolenia z produktu oferujemy pełną rekompensatę finansową :ar!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...