Skocz do zawartości

Wolf's nano wheel cleaner and coat


marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię środki do kół, które dają radę z samą myjką. I szukam różnych. Ten od Wolfa chciałem sprawdzić, bo od dawna się mówi o tej firmie a teraz można kupić w Polsce, na dodatek intrygował mnie ten napis "coat". Litr kosztuje 45zł (bez rabatu). Wada opakowania - trzeba przelać do opryskiwacza. Zapach mdły, nie podoba mi się. Przelałem ten płyn w kolorze ouzo z wodą :lol: do nowego nabytku - Glorii (to już moja przyjaciółka, kto nie ma niech spróbuje, taki oprsyk dwustopniowy i dokładne rozpylenie, że szok):

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zgodnie z zaleceniem, opryskałem, koniecznie na zimne koło (wszystkie mi najlepiej działają na zimnych) i odczekałem minutę (bez myjki) tylko szczotka. Koło było po 600km w mieście, tydzień czasu:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zaczynają "płakać":

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Po psiknięciu dodatkowym, brud spadł sam...

Dołączona grafika

I tu pierwsze spostrzeżenie: w przeciwieństwie do wszystkich, dosłownie" innych WC, koło wyglądało na zatłuszczone, szczotka zbierała łatwo i bardzo dokładnie ale czuć było dziwny poślizg, nie "mydlany" a "woda na tłuszczu". Ciężko się przyzwyczaić...

Dołączona grafika

Po spłukaniu wężem (instrukcja każe wytrzeć do sucha):

Dołączona grafika

i filmik, pokazuje, że naprawdę daje jakąś powłokę. Nie widziałem przy innych tego efektu (nic nie mam na felgach)

CgCvqLDO39E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Coat jak konserwer w szamponach, tego w preparatach do kół jeszcze nie widziałem, fajny pomysł :u

Co do Wolfa, zaskakuje mnie stosunek ceny do ilości i jakości tych produktów, tak tak dalej pójdzie to skuszę się na cały wilczy komplet.. :roll: 8-)

Jeśli Ci się uda, spróbuj zrobić test na jakimś brudasie, jestem ciekaw jak radzi sobie z prawdziwym brudem.

A dwustopniowy opryskiwacz robi też Kwazar Merkury, te pomarańczowe które mam ;) i dysza regulowana, od mgiełki do prostego strumienia :-bd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co nam opowiesz po ponad 2 miesiacach od ostatniego postu?? Jaki ci sie wydaje ten wilk? Osobiscie jeszcze nic nie uzywalem z tei firmy a zapowiadasie obiecujaco

P.S. ja to takich pojemnikow urzywam konskiej strzykawki nie brudze dookloa i od razu mam ilosc wymierzona do rozrobienia z woda :u

P.S.2 gdzie ta glorie kupiles??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolff jest do użytku. Nie ma sprayera.

W mieście, czyli tam gdzie jeżdżę 90% przebiegu, nie zauważyłem, żeby dłużej utrzymywała się czystość felgi.

Czy łatwiej myć po wolffie ? Ciężko powiedzieć, większość środków daje radę bez problemu z myjką. Warunek - felga co tydzień myta. Przy około 600km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem Wolfa ale nie zachwycił mnie, jak ktoś wyżej napisał, środek jakich wiele. sądzę że ValetPRO powinien się lepiej spisać zobaczymy.

Zostało mi jeszcze 750ml zobaczymy może się jeszcze przyda...najpewniej przyda się podczas zmiany opon kiedy już będą zdjęte dokładne mycie i na koniec jakiś sealant na felgi i do piwnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...