Skocz do zawartości

Test AutoBrite "FAB" Carpet & Upholstery Cleaner


VuDoo

Rekomendowane odpowiedzi

Próbkę otrzymałem od Autofanatic'a Dołączona grafika

Opis producenta:

Nieżrący środek do czyszczenia dywanów i tapicerki. Może być używany jako odplamiacz.

· Doskonały nisko pieniący się środek i odplamiacz w jednym.

· Można używać zarówno z zimną jak i ciepłą wodą.

· Miły lawendowy aromat

· Koncentrat - Możliwość rozcieńczenia maksymalnie do 1:100 z wodą

(w celu uzyskania lepszych rezultatów zaleca się rozcieńczanie w mniejszych proporcjach)

· Można też wykożystywać go do prac domowych.

Sposób uzycia:

Rozcieńczyc w stosunku 1:100 części wody. Spryskać dywan i trzeć żeby usunąć jak najwięcej zanieczyszczeń. Jezeli jest taka konieczność proces powtórzyć. Kiedy dywan wyschnie dobrze go odkurzyć.

Gdy produkt stosowany jest jako odplamiacz, rozcieńczyc go w stosunku 1:5 części wody. Spryskać i trzec plamę. Po skończonym czyszczeniu splukać wodą.

Produkt drażniąćy dla skóry i oczu. W razie kontaktu z oczami przemyć dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekrza. W razie kontaktu ze skórą przemyć dużą ilością wody. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Używać rękawiczek i gogli ochronnych.

Produkt rozcieńczyłem w stosunku 1:50.

Dołączona grafika

Zapach nierozcieńczonego środka jest bardzo intensywny, jednak po rozcieńczeniu zupełnie nie jest uciążliwy.

Za obiekt testowy posłużyło mi wnętrze mojej Truskawy, nie prane od nowości, czyli ponad 12lat... :kox:

O ile na tylnej wykładzinie było coś rozlane jakiś czas temu i wiedziałem, że będzie co czyścić to siedzenia wydawały mi się raczej czyste, tym bardziej, że kiedyś ją z grubsza przeczyściłem jakimś środkiem Sonax'a do tapicerki.

Tak wyglądało siedzenie przed

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Czyszczenie

Dołączona grafika

Dołączona grafika

i efekt :shock:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

i wykładzina:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

i efekt:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

byłem w niesamowitym szoku jaki efekt dało czyszczenie środkiem AutoBrite

i teraz już wiem, że w długi weekend będę musiał zabrać się za czyszczenie całej tapicerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


porównanie mam tylko z wspomnianym wcześniej środkiem Sonax'a, który wydawało mi się, że czyści...

nie miałem teraz warunków, żeby porządniej wyprać tapicerkę, tak jak pisałem, zabiorę się za to w przyszły weekend, a póki co chciałem przede wszystkim przetestować środek

wydaje mi się, że nadawałby się do prania ekstrakcyjnego, jednak najlepiej byłoby zapytać o to dystrybutora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...