Skocz do zawartości

Sonax Extreme Tire Gel


mariost

Rekomendowane odpowiedzi

Opiszę swoje spostrzeżenia na temat tego produktu, ponieważ uważam że ze względu na trwałość jest to dressing warty zainteresowania.

Opony po każdym myciu aplikowane Sonaxem, lecz załączony w zestawie aplikator nasączany był przeze mnie dwa razy : w święta wielkanocne i mniej więcej w połowie tego okresu do dziś...zaznaczam że małą ilością środka, dosłownie kilka kropel. Konsystencja żelu: gęsta, tłusta, oleista. Produkt łatwo się nakłada i rozprowadza, trzeba go delikatnie wcierać. Efekt po aplikacji taki powiedziałbym tłusty, świecący ale kilka godzin po nasiąknięciu robi się ładna satyna. Natomiast efekt który będzie widoczny na zdjęciach to wygląd opony dzisiaj po 3ech tygodniach od aplikacji i około 2500 km przebytych na trasie Polska-Niemcy przy naprawdę "kratkowanej" pogodzie, deszcz-slońce, noc-dzień. Więc widać, że środek jeszcze leży. Zdjęcia:

...tak wygląda zestaw...

Dołączona grafika

...tutaj tuż po aplikacji...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

...a to wygląd aktualny po trzech tygodniach od aplikacji...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Polecam ten produkt, chociaż nie mam porównania i chyba nie będę miał, ponieważ butelka jest tak duża a środek tak wydajny, że wystarczy mi to chyba do "końca życia" ;) . Cena oscyluje w przedziale 40-50 zł. Myślę,że jak za zestaw z wygodnym aplikatorem warto. Dziękuję. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A jak te gumy wyglądają po umyciu, bez dressingu?

Bo jak na 3 tygodnie w pogodę w kratkę to bardzo ładnie :u

...opony mają prawie 20 miesięcy, więc nie są zniszczone, ale dużo bledsze niż na zdjęciach, produkt je przyciemnił znacznie i mimo że po takim czasie połysku i satyny już prawie nie ma to guma nadal utrzymuje się "czarna"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ciekawie, ale powiedz mi czy opony są nowe ? w sensie ile one mają ? Bo tutaj też może być jakiś % w kwestii wyglądu ;)

--------------edit-------------

No no już wiem :) U mnie na nowych oponach (2-3miesiące) jakoś dressingi się dobrze trzymają i wygląd również jest trochę inny niż na poprzednich np. B'nB teraz jest satyna, tam był błysk, teraz Uniroyal, kiedyś Matador, Brillance akurat tutaj i kiedyś był / jest połysk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 3, 6,7,8 zdjęciu widać idealnie odcięcie pociągniętej części opony, a gumy na bieżniku, która siłą rzeczy nie ma na sobie dressingu.

Uważam, iż faktycznie, jeżeli jest taki wygląd po 2500km, to wart produkt zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...