Skocz do zawartości

Deox 2 vs Scholl S17+


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

Pasty są z podobnej grupy jeżeli chodzi o ich działanie,ścieralność.

Która wg Was z tych past jest lepsza/gorsza lub inaczej jakie są główne różnice,którą lepiej wybrać ?

wcześniej korzystałem z S17 i jestem zadowolony :) korzystam też z Deox ale 3 i mówiąc szczerze bardzo pasuje mi ta pasta na wykończenie, fajna tłustawa,dosyć długo się trzyma i fajny efekt :)

Która z tych past wg Was będzie lepsza ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hmm czyli takie +1 dla Scholla :) S17+ jest poprawiona więc powinno być lepiej w stosunku do S17 :) z Deox'em 2 nie miałem styczności ,ale w przeciwieństwie do Ciebie marctwain ta tłustość dla mnie jest jak najbardziej na + dla Deox'a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba głównie zależy od preferencji. Mam Deoxa 2 i S17 (S17+ nie miałam jeszcze okazji porównać). Częściej sięgam po Deoxa. Właśnie ze względu na to, że jest bardziej tłusty.

Na hondzie lepiej pracowało mi się Deoxem. S17 zostawiała na mojej skodzie więcej hologramów od Deoxa, ale za to pojedyncze grubsze rysy lepiej usuwało mi się małym padem właśnie z S17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo ciezko okreslic, kazda moze zachowywac sie dobrze na jednym aucie a na drugim zle na to chyba nie ma reguly :( znam obie pasty bardzo dobrze i obie bardzo lubie i fajnie sie na nich pracuje to ze D2 jest napewno bardziej tlusty jednym pasuje drugim nie na , moze najlepszym rozwiazaniem jest posiadanie obu :D .Na japoncach wole robic D2 a na grupie VAG wybieralem S17 i S17+ , na futrze dobra ta i ta wiec ciezko chyba powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo ciezko okreslic, kazda moze zachowywac sie dobrze na jednym aucie a na drugim zle na to chyba nie ma reguly :( znam obie pasty bardzo dobrze i obie bardzo lubie i fajnie sie na nich pracuje to ze D2 jest napewno bardziej tlusty jednym pasuje drugim nie na , moze najlepszym rozwiazaniem jest posiadanie obu :D .Na japoncach wole robic D2 a na grupie VAG wybieralem S17 i S17+ , na futrze dobra ta i ta wiec ciezko chyba powiedziec.

+1 :u

Nic nowego nie napisze - obie są bardzo dobrymi pastami i dobrze jest mieć obie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas,

Ty jesteś cierpliwy facet, stąd też uważam, iż dla Ciebie lepszy będzie Deox.

Różnice jak wcześniej, Deox z racji dużej zawartości olejków wolniej pracuje, ale jest precyzyjniejszy, nie tnie tak gwałtownie jak S17.

Z drugiej znowuż strony z powodu zawartości olejków bywa upierdliwy, gdyż maskuje troszkę rys, oraz sam sobą nadaje wet look.

Niestety, ale warto po nim zastosować IPA.

Ja pracuje na Deox 2.

Chociaż zazdrość mnie zżera, gdy Maciej robi coś u mnie w garażu na S17 i mu to wychodzi 2 x szybciej niż mi...

Ale ja mam czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...