Skocz do zawartości

Tar, adhesive and glue remover - Autobrite


marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się nie chce to znaczy, że tym bardziej trzeba to zrobić. A wtedy, żeby sobie ułatwić mogą wpaść do głowy pomysły \m/

Miałem nic nie robić tylko leżeć i oglądać filmy. Ale rozbolały mnie oczy :lol: Umyłem mondka i postanowiłem pozbyć się smoły i innych cudów naczepianych. Zastosowałem to:

Dołączona grafika

Spryskałem cały bok na raz, od połowy wysokości drzwi (jeśli ktoś kupi ten środek to od razu trzeba zmienić spryskiwacz, ten wali strumieniem). Poczekałem kilka minut.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Następnie użyłem szmatki mf do wytarcia. Schodzi bardzo ładnie, łagodnie, po jednym przetarciu praktycznie nie ma śladu na lakierze. Robi się gładziutki. Za to szmatka pokazuje to co siedziało.

Przed:

Dołączona grafika

Po całym boku:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Do progów poszła szmata do podłogi:

Dołączona grafika

Naprawdę sprawdza się jeśli nie mamy ochoty na glinkowanie dolnych partii. Po wszystkim umyłem jeszcze raz szamponem.

Schnie pod ipę, esclata i sealanta. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja ma zawsze opory, żeby mf przecierać po tar removerze. Żeby jakieś rysy się nie pojawiły. Wolę pod ciśnieniem zmyć środek (choć ciśnienie słabe bo nie z myjki ciśnieniowej). Nie wiem... może niepotrzebnie te obawy...?

W każdym razie widzę, że środek godny uwagi. Muszę sprawdzić jak cenowo wypada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

później myłem auto ponownie (albo chociaż przecierałem rękawicą z szamponem)

Później oczywiście mycie ;) Ale ta mf... zawsze mi niewsmak :? ;)

To zupełnie co innego niż to co wydumałem z pędzelkiem. :lol:

Pamiętam :lol: Mf próbowałam, ale zawsze mam zgrzytanie zębami :D

Srodek w podonej cenie co Nielsen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta mf... zawsze mi niewsmak :? ;)

Jeśli jest puszysta to moim zdaniem nie ma się co bać. Smoła schowa się między włókna a piachu żadnego nie ma, wszak auto jest po myciu :) :u

Ty to już kółka w wózku czyściłeś jak mam poszła do sklepu. :lol:

Davidzie. :lol:

:lol:

A ostatnio polerowałem zamki w Wesołej.. ;)) 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ma zawsze opory, żeby mf przecierać po tar removerze. Żeby jakieś rysy się nie pojawiły. Wolę pod ciśnieniem zmyć środek (choć ciśnienie słabe bo nie z myjki ciśnieniowej). Nie wiem... może niepotrzebnie te obawy...?

Ja korzystam co prawda z innego środka ,ale mam nadzieję ,że myjesz auto przed wykonaniem takiej czynności ;) wtedy nie będzie obawy że porysujesz lakier :)

a korzystam ze środka APP GUM Remover : http://www.app.com.pl/products/?grid=40&gridn=7&prid=260

produkt jest świetny , smołę usuwa bez najmniejszego wysiłku jak i zabrudzenia od żywicy czy robaków :)

POLECAM :)

Trzeba pamiętać,że żegnamy się z woskiem ,który jest na lakierze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...