Skocz do zawartości

Esclate lotion lackreiniger - PolishAngel


marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem położyć lsp w systemie czyli jedna firma. Cleaner - esclate lotion, sealant - mastersealant. Zdjęć nie ma za wiele, bo co tu pokazywać ? Skrzypienia się nie da, a skrzypi. :f

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Początkowo chciałem czyścić ręcznie padem megsa:

Dołączona grafika

Ale widząc, że wypracowuje się on inaczej niż np. dlpl czy hdc postanowiłem użyć maszyny. Inaczej - w sensie jest bardziej kremowy niż pastowy. Nie można przesadzać z ilością. Taką ilością jak na zdjęciu poniżej prawie można oblecieć tylny błotnik i drzwi. Na 4 biegu DA.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Po całej pracy zbierałem resztę mikrofibrą, lepiej twardszą. Eurow się kiepsko spisywał.

Lakier przy zbieraniu resztek i potem w dotyku skrzypi. Ale jest coś w tym cleanerze co powoduje, że ten odgłos i odczucie jest bardziej jedwabiste niż tępe. Może dlatego nazywa się "lotion". W każdym razie jest inny od tych, których dotychczas używałem.

Zapach ma ledwo wyczuwalny. Jest wydajny, na padzie finiszowym jest wydajniejszy od dlpl. Pad miałem tylko waflowy, lepiej chyba sprawdziłby się płaski.

Na koniec położyłem sealant, już ręcznie. Na maskę dodatkowo, od góry, położyłem dwa woski.

Zdjęcia z sealanta - później, na razie leje, nie wyjeżdżałem z garażu.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jakość zdjęć jest taka sobie, bo zostałem na weekend bez aparatu, takiego poludzkiego. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...