Skocz do zawartości

TurtleWax Platinum WHEEL CLEANER


mar_1981

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio będąc w sklepie znów skusiłem się na środek produkowany przez firmę TurtleWax.

TW rekomendowany jest przez producenta do czyszczenia felg aluminiowych, wykonanych ze stopów, chromowanych oraz stalowych, oraz do można nim wyczyścić kołpaki. Nie wpływa negatywnie na wszelki loga i znaczki znajdujące się na feldze/kołpaku.

Felgi były dosyć brudne. Powinienem je najpierw opłukać ale chciałem zobaczyć jak poradzi sobie z tak mocnym brudem.

TurtleWax:

- Zapach - chemiczny i w źle wentylowanych pomieszczeniach może drażnić

- konsystencja - na koło nakłada się w postaci "pianki"

- pojemność - 500 ml

- Cena - ok. 28 zł

Tak wygląda produkt z zewnątrz:

Dołączona grafika

Brudne kółko:

Dołączona grafika

Odrazu po nałożeniu na felgę:

Dołączona grafika

Krótka przerwa na papierosa i tak wygląda koło:

Dołączona grafika

Widać że brud "płynie" z felgi. Jednak musiałem sobie pomóc delikatnie pędzelkiem żeby usunąć brud, choć naprawdę łatwo schodził. Miałem wrażenie że poprostu jest za gorąco i za szybko wysychał środek na feldze.

Tak wygląda koło po delikatnym "pędzelkowaniu" i spłukaniu:

Dołączona grafika

Wnioski:

TW jest dobrą alternatywą dla Attacku Autolanda. Nawet cenowo chyba wypada lepiej (dawno nie kupowałem Autolanda). Felgi mam dosyć zniszczone, wżery są dosyć głębokie i pewnie silniejszej chemii musiałbym użyć ale i tak jestem zadowolony i uważam że nie są to pieniądze wyrzucone w przysłowiowe błoto.

Jeżeli są pytania chętnie odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...