Skocz do zawartości

Bmw 325 Tds- wreszcie nie czarne :P


Sucre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Do garażu trafiło wreszcie coś innego niż czarne :P Mianowicie Bmw 325 tds. Lakier, gdy stał w cieniu lub gdy nie było słońca wyglądał ładnie, po odpaleniu lampy było "mniej" ładnie.

Zdjęć z procesu korekty nie mam, lustrzanka pojechała nad morze a z kompaktem nie chciało mi się użerać. Jako że to moja ukochana marka więc wosk na który się zdecydowałem to Z**** Carbon.

Mycie: Snow Foam Neutral

Glinka: Bilt Hamber Soft

Korekta: Meguiars 105 i 205

Cleaner: AG Srp

Wosk: Zymol Carbon

Plastiki: AG Bump Care

Opony: Cartec Vinyl

Felgi i opony: Bilberry i APC Cyclon

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No Adamie, lakier w słonku pięknie wygląda - elegancko poszło :u

Mam tylko jedno małe ale - wiem, że czasem ciężko dojść w nadkola i że bez podnoszenia auta się nie obejdzie - pomijam. Zwrócić należy uwagę jednak na sam 'rant' błotnika gdy włazi już w nadkole i bok progu - 6 i 7 zdjęcie od dołu doskonale to obrazują. Pamiętajmy, że na całkowity efekt naszej pracy składają się detale - i to od detali zależy również nasz sukces, zadowolenie klienta i nas samych ;) Przy tak odpicowanym aucie te boki strasznie rzucają się w oczy. No ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne auto, bardzo podoba mi sie zdjecie prawego tylnego blotnika z klapka wlewu :ymdaydream:

Adam 105/205 robiles rotacja prawda? Jak sprawuje sie AG na plastikach? Głównie chodzi mi o trwałość w porównaniu do innych popularnych dresingow typu Megs Trim, Poorboys Trim Restorer i Bold'n'Bright, Nielsen SAS, etc.

A, i jeszcze jedno - czemu przy nazwie Zymol pojawiły sie gwiazdki? Juz pare razy widzialem cos takiegi i nie wiem o co biega...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...