Skocz do zawartości

Golf soczysta pomarańcza


Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was moi drodzy, dawno nic nie wstawiałem ale tego pominać nie mogę !!! soczystej pomarańczy ;)

Auto VW Golf 1 !

Wiek 34 lata :u

Auto było 2 miesiące temu lakierowane ,miernik pokazał od 30 mikronów do 160 , pełno dziurek wgniecień, rys rysek na autorenolaku .

miejscami przebijał z pod spodu biały renolak :-s tyle ile pozwolił mi miernik, ściągałem papierem 2500 na mokro skórkę pomarańczy ;)

Pre Wasch

Aktywna piana Tenzi Cruck

Smoła (a już było jej dużo ) S plus

Szampon-Szampon Rise & Shine "Big Apple"

Korekta

3M FC

3M zółty

Claner- lusso

Wosk -Petys 53

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mariusz będzie wszystko autko pojechało do domu na składanie i wraca na sesje :u

Panowie kolor VW-LP2B Orange.jpg

Pomarańcz z VW i Audi,aby zobaczyć jak wyglądają w rzeczywistości należałoby się pofatygować do mieszalni i zobaczyć je na wzornikach(pomarańcze) lub porobić natryski tych kolorów na test kartach przy zastosowaniu odpowiednich szarości widmowych podkładu.

VW-LP2B Orange.jpg

Dołączona grafika

a odcieni tej pomarańczy jest tyle

VW-LJ1C Finnish Postgelb

VW-LY2D Dottergelb

VW-L0D2 Inkagelb

VW-LY2B Papayaorange

VW-R211 Tieforange 1991-2007

VW-R211 Tieforange 1990-1996

VW-R200 Orange

VW-L591 Orange

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dołożyłeś Tomku do pieca :u

Jak dla mnie jedynka lala - też uwielbiam te auta w 'oryginale' lekko pomodzone (czyt gleba, koło, silnik).

Mimo, że nie było tego lakieru fabrycznie na MK 1 to jak dla mnie bardzo ładnie to wygląda, do tego te ATS'y, czarne zdesie i pewnie czarne listwy dojdą...podoba się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...