Skocz do zawartości

[Test] Monster Shine Citrus Pimp Bling


VuDoo

Rekomendowane odpowiedzi

Test sponsorowany jest przez sklep MrCleaner.pl ;)

W momencie gdy otrzymałem próbkę, szampon nie miał jeszcze nawet oficjalnej nazwy :D jednak zwrócono mi uwagę na jego podobieństwo do szamponu CitrusGloss od CG.

Ja byłem jednak w posiadaniu szamponu SmartWax SmartCarwash i po wstępnych oględzinach stwierdziłem, że są one niemal identyczne jeśli chodzi o konsystencję, barwę oraz zapach :-?

Dołączona grafika

W związku z tym postanowiłem je ze sobą porównać.

Do testu użyłem 30ml szamponu MS

Dołączona grafika

Obiekt testowy - Truskawa z dwutygodniową warstwą brudu

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jak widać szampon pieni się naprawdę nieźle

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Poślizg jak najbardziej w porządku.

Jeśli chodzi o domywanie brudu, to byłem pod wrażeniem, nie sądziłem że uda mu się usunąć całe cmentarzysko z przedniego zderzaka.

Niestety ciężko było mi stwierdzić wpływ szamponu na wosk, ponieważ na aucie już i tak było go niewiele (7tygodni od aplikacji DJ OC).

W związku z tym, wrzucam foty po umyciu Citrus Pimp Bling'iem Lacetti z dwu-tygodniowym Lusso Oro.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I na koniec, dla porównania fotki z mycia SmartCarwash'em

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Podsumowując, szampon od SmartWax pieni się trochę bardziej podczas samego mycia, ale mam wrażenie, że Citrus Pimp Bling domywa lepiej, a przy tym wydaje mi się, że pachnie nieco intensywniej.

Dodając do tego cenę 40zł za litr MS CPB oraz 30zł za 473ml SW SCW, następnym razem na pewno wziąłbym szampon od MS. :-bd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajnie, że od razu porównałeś z innym. ;)

Mamy szamponów a szamponów teraz. :f

Jakoś na razie podstawowy kryterium jest dla mnie zapach. Potem poślizg, potem piana przy myciu.O sile mycia nie piszę, bo ciężko mi zauważyć różnice, jakoś nigdy nie trafiłem szamponu, który nie domywa. :lol:

No to kolejny test zaliczony, Arek. :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...