Skocz do zawartości

Wolf’s Chemicals - White Satin


_Monika_

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś pierwszy raz miałam okazję przetestować coś od Wolf’s Chemicals.

Dołączona grafika

Padło na szampon White Satin.

Dołączona grafika

White Satin jest ładnie pachnącym szamponem, który jest wystarczająco silny, aby przebić się przez ciężkie zabrudzenia, ale na tyle delikatnym by nie podrażnić skóry lub zaszkodzić istniejącej warstwie ochronnej na samochodzie. Środek bardzo wydajny i ekonomiczny, stopień rozcieńczenia 1:500. Nadaje się do zastosowań w myjniach samochodowych dla profesjonalistów i entuzjastów. Środek o neutralnym pH.

Opakowanie... Inne niż wszystkie, które do tej pory miałam okazję mieć. Nie przezroczyste, nie będzie widać kiedy szampon się kończy, ale czy to aż taki duży problem(?) ;)

Wydaje się duże, na zdjęciach (albo ja mam tylko takie wrażenie). W rzeczywistości (w końcu to tylko 1 litr) jest drobnych rozmiarów.

Dołączona grafika

Konsystencja: gęsty

Kolor: przezroczysty

Zapach: jakiś kwiatowy, delikatny, nie chemiczny, nie drażniący. Skojarzył mi się z płynem do mycia podłóg, jakimś Ajaksem kwiatowym. Podczas mycia zapach niewyczuwalny.

Pacjent do mycia to Honda. Średnio brudna. Trochę jeździła w deszczu, trochę nałapała owadów. Nic szczególnego:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I mycie:

Piana podczas nalewania wody bardzo duża. Utrzymuje się we wiadrze w zasadzie do końca mycia.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Podczas mycia wystarczająca. Pod koniec mycia jakby słabła (ilość piany). Poślizg bardzo dobry, porównywalny z DG #901.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Szampon nie miał większych problemów z domyciem owadów. Również tych na blachach.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Nie zauważyłam, żeby szampon podrażniał ręce.

Przyjemność mycia między Nielsenem a DG #901. Poślizg bliżej DG, ilość piany podczas mycia mniej więcej jak u Nielsena.

Nie pozostawia zacieków.

Ze spłukiwaniem nie było żadnych problemów.

Na Hondzie nie ma żadnego LSP. Szampon nie pozostawia na lakierze żadnej warstwy ~ konserwera.

Sheeting nie nagrałam. Wyglądało zwyczajnie, jak lakier bez LSP ;)

Podsumowując:

Udany produkt. Może zagościć u mnie na dłużej.

Rozcieńczanie 1:500 daje nam jakieś 20 ml na 10 litrów wody. Przy zakupie 1 litra szamponu mamy około 55 myć w cenie 0,81 zł za mycie (przy cenie 45 zł za litr).

Fotek "po" dziś nie ma. Będą rano, jak auto wyjedzie z garażu. Może będzie słonecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Monika, ubiegłaś mnie, mam ten szampon przed sobą i właśnie dzisiaj miałem zamiar go użyć i zrobić relację foto :u

Pięknie opisany produkt z ładnymi zdjęciami, nie pozostaje mi nic innego jak jedynie dodać parę słów od siebie po użyciu.

Dobra robota :u :ymapplause: ^:)^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...