Skocz do zawartości

[DA] Big Foot


Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem dzisiaj. Więcej Info w necie nie znalazłem, a jak ktoś zna włoski lub lubi się domyślać z Góglltranslate to prosze:

http://lacuradellauto.forumattivo.com - Kto jest Big Foot?

Jest to owoc współpracy Scholl'a z jakiś włoskim producentem narzędzi elektrycznych.

Tak to wygląda:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Ceny nie znam.

Mocowanie pada coś w stylu Flex XC 3401 - ten ma skok orbitalny 8mm.

Ten Big Foot ma skok 21mm - czyli DUŻO większy.

Ciekawa maszina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Teraz jest wersja ze skokiem 15. Ja odpuszczam ponad 400€ za DA to nie wydam. Szal w necie robi bo Rupes zainwestowal gdzie trzeba. Rupes = 3M = Dalton and Co....2+2 zawsze daje 4...

A pamietacie jak 3M z Daltonem line car-care przedstawiali...tez szal byl, a teraz?

Zagadza się Marcin, lecz z ta linia to takiego szału jak z BF nie było.

Ale tak jak pisałem wyżej:

Jak widać w necie maszyna robi duży szał... tylko pytanie czy rzeczywiście jest taka dobra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nox to czekamy, osobiscie mi nie podeszla, ale moze sie spodoba.

Szynk, jak pisalem, BF szal robi bo Rupes wie gdzie zainvestowac ;) Do grubego ciecia sie nie nadaja. Ty video widzieles oni tam nam pokazali jak to superer tnie, ale te blachy byly malowane tydzien wczesniej. Rupes tlumaczyl ze to VAG i jakie one twarde, jak sie pytalem czy lakier swierzy to bardzo zrecznie pytanie omineli.

Poprosilem, czy moge sprobowac na czarnym Golfie co przed firma stoi to powiedzieli ze nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Nox to czekamy, osobiscie mi nie podeszla, ale moze sie spodoba.

Szynk, jak pisalem, BF szal robi bo Rupes wie gdzie zainvestowac ;) Do grubego ciecia sie nie nadaja. Ty video widzieles oni tam nam pokazali jak to superer tnie, ale te blachy byly malowane tydzien wczesniej. Rupes tlumaczyl ze to VAG i jakie one twarde, jak sie pytalem czy lakier swierzy to bardzo zrecznie pytanie omineli.

Poprosilem, czy moge sprobowac na czarnym Golfie co przed firma stoi to powiedzieli ze nie....

Daje radę.

Z twardym padem i ostrą pastą Rupes robi spoko robotę.

Zaraz będziemy mieli pady z mikrofibry do cięcia.

Jeszcze ich nie testowałem ale wiem od kolegów którzy już z nimi pracują, że działa to super.

Czyli Rupes + pad rupesa z mikrofibry = zero hologramów i ładnie i o 40% szybciej wycięte auto.

Jak je osobiście przetestuję i znajdę chwilę to umieszczę na forum info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...