Skocz do zawartości

Obszycie elementów.


marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Już długo czytam forum, bardzo mi się tu podoba ;) Ale dopiero teraz wpadłem na pomysł obszycia koła kierownicy i może jeszcze jakichś elementów skomplikowanej deski rozdzielczej reno espas. Wnętrze mam ciemne i to mnie denerwuje. Już wymieniłem same dywaniki na jasne, ale to za mało jak na moje poczucie estetyki i komfortu użytkowania. Potem wrzucę zdjęcie deski i napiszę co chciałbym zmienić. I tu będę miał pytanie czy dobrze myślę. Do Was pytanie. Może razem coś wykompinujem. Kolor - podobają mi się brązy, jasne. Na boczkach drzwi i siedzeniach mam szaro-zieloną alcantarę. I jeszcze zapytam czy ktoś z W-wy zna jakiegoś tapicera co już coś o nim wiadomo.

Ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Manius jak sie nie myle to Tomaszek vel Bialy jakiegos tapicera zna ale czy z okolic Wawy to nie pamietam,widzialem E39 ktore bylo robione u tego ziomka to musze powiedziec ze skora byla zrobiona genialnie :)

Zapodaj zdejecia tego autobusa bedziem myslec sie walnie taki design ze :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam zdjęcia deski. Myślę o kierownicy, elemencie za kierownicą - porysowany jest mocno. Może do tego jeszcze klapkę jakiegoś schowka. Wszystko w jednym kolorze. Żeby ogólny obraz był spójny, bez kocokwiku itp. Macie jakieś pomysły - chętnie...bardzo. :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa. Jak robić spójnie to w jednej tonacji. A tutaj dominuje ciemna. I te dywaniki pasują jak.. ;) Podoba mi się materiał na boczkach (zamsz?), może warto o nim pomyśleć. Tylko jak to skomponować z deską.. Ja bym ją obszył całą, takimi szwami jakie mają boczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obszyawłem całe wnętrze swojego wtedy nowego auta w Java Car Design u Sławka Jawy, punkt jest niedaleko Warszawy bo we Włocławku a obszycie foteli kanapy, boczków i podłokietników zrobili w jeden dzień od 9.00 do 18.00. Wnętrze mam obszyte alcantarą i skórą, całość wygląda zdecydowanie lepiej niż fabryczna skóra. Zdecydowanie polecam, wrazie W wall...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko to moja Asterka IV a cena zależy od tego czy skóra czy alcantara, ja za połączenie jednego i drugiego zapłaciłem 5700zł, wszystko przeszyte białą nicią. Warto się z miłą panią potargować...

Dołączona grafika

By jacek_gti at 2011-03-12

Dołączona grafika

By jacek_gti at 2011-03-12

Dołączona grafika

By jacek_gti at 2011-03-12

Dołączona grafika

By jacek_gti at 2010-07-21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...