Skocz do zawartości

Toyota RAV4 odświeżenie


JJ.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Minął rok a ja spotkałem się z Toyotą:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Cel:

Dokładne mycie, dekontaminacja, odświeżenie i zabezpieczenie lakieru i elementów z tworzyw sztucznych.

Do roboty!

Nadkola umyte APC DB 1:9, szczotką Monster Shine Rush Brush oraz myjką ciśnieniową Makita:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Śrubki odświeżone pastą do chromu i aluminium Autoland:

Dołączona grafika

Koła w bardzo złym stanie, nadają się jedynie do renowacji, nie mniej jednak troszkę nad nimi spędziłem. Środki użyte to CarValet do felg w dość mocnym stężeniu, VP Blue Gel 1:2, IronX, Tar Remover DB, pędzelek, myjka ciśnieniowa Makita:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Auto zostało później umyte przy pomocy rękawicy Megsa oraz szamponu CarValet. Następnie usuwanie smoły TR DB, glinkowanie glinką CYC z wodą jako lubrykant i osuszanie Water Magnetem Megsa. Wjazd do Groty Rozkoszy i maszyna w rękę.

Korekta lakieru (a raczej odświeżenie) to Hitachi + czarny płaski pad ABW + Scholl S40. Nie ciąłem rys, będzie coś na przyszłość ;) Głównym celem miało być odświeżenie.

Parę 50/50:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dziwna sprawa, miałem z nim więcej problemów niż ostatnio. Pasta nie chciała ścierać się do końca i powstawały wszechobecne mazy.. :roll:

Jako zabezpieczenie lakieru użyty został DJ Purple Haze, na plastiki poszedł Megs Trim Detailer a na opony Megs Endurance.

Parę zdjęć po:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A to już podczas oddania auta klientce:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Po powrocie, za jakieś 2 tygodnie, obiecałem zająć się wnętrzem.

Liczę na wszelkie uwagi i krytykę, dziękuje bardzo, pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...