Jump to content

Wosk-ankieta


mariost

Recommended Posts

Słuchajcie, krótko, nie mogę się zdecydować, który wosk wybrać . Na lato mam Lusso, którego bardzo lubię. Jednak teraz szukam czegoś co zabezpieczy na zimę (choć nie musi na całą-bo mam gdzie umyć i nawoskować-więc zima na drugim planie a na pierwszym Look,)a nie chce rezygnować z ładnego wyglądu. Zamieszczę poniżej listę wosków, które mnie interesują a Wy podpowiedzcie proszę, który wybralibyście do mojego koloru-jeden, konkretnie, zdecydowanie... można umieszczać też swoje typy...taka zabawa ;)

1. Collinite 476s

2. Collinite 915

3. Nattys Blue

4. Nattys Red

5. Chemical Guys Pete's

6. Chemical Guys XXX

7. Dodo Juice Purple Haze

8. Dodo Juice Banana Armour

9. FK 1000P HiTemp

10. R222 Concours Look

Link to comment
Share on other sites


Rozsądek podpowiadał by Colli 476s, daje bardzo fajne szkło na lakierze i potrafi długo posiedzieć, ja z efektu po nim jestem zadowolony...

ALE, skoro masz gdzie myć i woskować i zima Ci nie straszna to brał bym Pete'sa - lubię go i też jestem z jego wyglądu zadowolony :mrgreen: Z tym, że trwałością to nie grzeszy, więc w zimie pewnie miesiąca nie wytrzyma ;)

Link to comment
Share on other sites

Mając mimo wszystko zimę gdzieś na drugim planie odpuściłbym woski konkursowe bo to co będzie na naszych drogach + śnieg + brud na pewno bardzo bardzo osłabi i tak już niedużą trwałość tych wosków. Colli 476's trwały, ale skoro możesz robić to częściej niż dwa razy na zimę to do niebieskiego brałbym Natty's Blue :) Nie będzie na pewno tak trwały, ale też nie zniknie po kilku dniach :)

Natty's Blue, to moja sugestia.

Link to comment
Share on other sites

Jednak teraz szukam czegoś co zabezpieczy na zimę (choć nie musi na całą-bo mam gdzie umyć i nawoskować-więc zima na drugim planie a na pierwszym Look,)a nie chce rezygnować z ładnego wyglądu.

1. Collinite 476s

9. FK 1000P HiTemp

Po pierwsze primo te dwa dadzą ładny wygląd, po drugie primo powinny wytrzymać całą zimę a po trzecie primo ultimo - zawsze możesz na nie nałożyć Lusso albo inny wosk :ugeek:

Link to comment
Share on other sites

...no, czyli bez zaskoczenia...faworyt jest jeden (na razie...) i nie potrzebuje nawet dogrywki...powiem szczerze, że nawet mi to pasuje, za 150pln. które było tylko na wosk - "podłożyłoby się" jeszcze DJ LP (którego zawsze chciałem spróbować) a po zimie was rozliczę ...!?!? :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wie ktoś czy np: woski które są typowo na lato będą w okresie zimowym tańsze?

Chodzi mi o to iż na przyszły sezon letni chciałem zaopatrzyć się w wosk który będzie kosztował więcej jak 100zł :mrgreen: (szaleństwo prawda:D) i myślałem o Lusso Oro albo CG Pete's 53.

Który będzie robił lepsze wrażenie i wydobywał głębie z czarnej perły?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Create New...