Skocz do zawartości

Wosk-ankieta


mariost

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, krótko, nie mogę się zdecydować, który wosk wybrać . Na lato mam Lusso, którego bardzo lubię. Jednak teraz szukam czegoś co zabezpieczy na zimę (choć nie musi na całą-bo mam gdzie umyć i nawoskować-więc zima na drugim planie a na pierwszym Look,)a nie chce rezygnować z ładnego wyglądu. Zamieszczę poniżej listę wosków, które mnie interesują a Wy podpowiedzcie proszę, który wybralibyście do mojego koloru-jeden, konkretnie, zdecydowanie... można umieszczać też swoje typy...taka zabawa ;)

1. Collinite 476s

2. Collinite 915

3. Nattys Blue

4. Nattys Red

5. Chemical Guys Pete's

6. Chemical Guys XXX

7. Dodo Juice Purple Haze

8. Dodo Juice Banana Armour

9. FK 1000P HiTemp

10. R222 Concours Look

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozsądek podpowiadał by Colli 476s, daje bardzo fajne szkło na lakierze i potrafi długo posiedzieć, ja z efektu po nim jestem zadowolony...

ALE, skoro masz gdzie myć i woskować i zima Ci nie straszna to brał bym Pete'sa - lubię go i też jestem z jego wyglądu zadowolony :mrgreen: Z tym, że trwałością to nie grzeszy, więc w zimie pewnie miesiąca nie wytrzyma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając mimo wszystko zimę gdzieś na drugim planie odpuściłbym woski konkursowe bo to co będzie na naszych drogach + śnieg + brud na pewno bardzo bardzo osłabi i tak już niedużą trwałość tych wosków. Colli 476's trwały, ale skoro możesz robić to częściej niż dwa razy na zimę to do niebieskiego brałbym Natty's Blue :) Nie będzie na pewno tak trwały, ale też nie zniknie po kilku dniach :)

Natty's Blue, to moja sugestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak teraz szukam czegoś co zabezpieczy na zimę (choć nie musi na całą-bo mam gdzie umyć i nawoskować-więc zima na drugim planie a na pierwszym Look,)a nie chce rezygnować z ładnego wyglądu.

1. Collinite 476s

9. FK 1000P HiTemp

Po pierwsze primo te dwa dadzą ładny wygląd, po drugie primo powinny wytrzymać całą zimę a po trzecie primo ultimo - zawsze możesz na nie nałożyć Lusso albo inny wosk :ugeek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no, czyli bez zaskoczenia...faworyt jest jeden (na razie...) i nie potrzebuje nawet dogrywki...powiem szczerze, że nawet mi to pasuje, za 150pln. które było tylko na wosk - "podłożyłoby się" jeszcze DJ LP (którego zawsze chciałem spróbować) a po zimie was rozliczę ...!?!? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wie ktoś czy np: woski które są typowo na lato będą w okresie zimowym tańsze?

Chodzi mi o to iż na przyszły sezon letni chciałem zaopatrzyć się w wosk który będzie kosztował więcej jak 100zł :mrgreen: (szaleństwo prawda:D) i myślałem o Lusso Oro albo CG Pete's 53.

Który będzie robił lepsze wrażenie i wydobywał głębie z czarnej perły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...