Skocz do zawartości

[Test] Rise & Shine Big Apple Shampoo


VuDoo

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie, chciałbym przeprosić chłopaków z Rise & Shine, ponieważ mówiłem, że zrobię to dużo wcześniej, jednak ostatnio, czas to u mnie coś czego najbardziej mi brakuje. :D

No więc tak, ponieważ szamponik ten posiadam już od półtorej miesiąca, niejeden raz był już przeze mnie użyty i delikatnie mówiąc, bardzo go polubiłem, a dzięki niemu SmartCarWash trafił w kąt.

Oto co o produkcie, pisze producent:

Rise & Shine “Big Apple Shampoo” jest silnie skoncentrowanym, profesjonalnym szamponem o neutralnym pH - nie niszczy powłoki wosku. Doskonałe właściwości czyszczące, obfita piana, przyjemny zapach i idealny poślizg podczas mycia - to cechy naszego szamponu.

Stworzonego przez pasjonatów - dla pasjonatów.

Od siebie poza potwierdzeniem powyższego, dodam jedynie, że jest to jeden z niewielu szamponów, którego zapach naprawdę czuć podczas używania, mimo niedużego stężenia (takiego jakie zaleca producent, czyli 30ml na 10l wody) i jest on całkiem przyjemny (coś pomiędzy jabłkiem, a gumą balonową).

BAS pieni się dość obficie, a jeśli natomiast chodzi o domywanie, to jestem pod wrażeniem tego jak radzi sobie z pozostałościami owadów ze zderzaka.

Tyle słowem wstępu, przejdźmy więc do samego testu.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Parę fotek zabrudzeń

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wlewamy 30ml do wiadra

Dołączona grafika

Wlewamy wodę (ciśnienie jedynie takie jak w kranie)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zaczynamy mycie

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I po spłukaniu

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Z czystym sumieniem, polecam ten szampon :-bd

Tym bardziej, że jego cena jest moim zdaniem naprawdę bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 6 miesięcy temu...

Ari:

Xi - Preparat drażniący.

R 36 – Działa drażniąco na oczy

S 2 – Chronić przed dziećmi

S 24/25 - Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu

S 26 – Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza

Swoją drogą to bardzo fajny szampon. Moim zdaniem zawiera on jakieś takie składniki, które przy spłukiwaniu opóźniają sheeting :-?. Przy spłukiwaniu szamponu (szczególnie przy dużych stężeniach) miałem wrażenie jakby zabijał wosk (a przynajmniej go osłabiał), ale po osuszeniu samochodu sheeting wracał do poziomu praktycznie sprzed mycia ;). Zużyłem ok. połowy 1-litrowej butelki i mam takie spostrzeżenia:

- piana nie zależy od stężenia- 45 ml- 90 ml / 15 litrów wody daję taką samą pianę- najlepiej dobić w wiadrze z 2 litry wysokim ciśnieniem, bo piana znika, gdy woda nie porusza się w wiadrze,

- poślizg jest zdecydowanie lepszy przy 80-90 ml / 15 litrów wody,

- skuteczność mycia bardzo dobra nawet przy małych stężeniach,

- przy pierwszych dwóch myciach czułem zapach- przy 3 itd. już go nie czułem- przyzwyczaiłem się do delikatnego jabłka ;),

- strasznie gęsty jest :mrgreen:,

- mi zimowego miesięcznego wosku nie zabił mimo ostrych stężeń :).

Fajnie jakby ktoś sprawdził jakie ma faktycznie PH :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...