Skocz do zawartości

MEGUIARS ALL METAL POLISH - czy skuteczny?


Jankos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Z opisu produktu wynika że :

Zmień matowe, zoksydowane felgi i metalowe powierzchnie w zachwycająco błyszczące w ciągu kilku minut! Zastrzeżona formuła firmy Meguiar's® szybko poleruje, usuwa utleniania bez zarysowań. Delikatne olejki polerujące tworzą oślepiająco błyskotliwy połysk powierzchni. Sformułowany do szybkiej pracy z narzędziem do polerowania felg Meguiar's® DynaCone™ lub polerowania ręcznego. Nie stosować w felgach lakierowanych.

Mam spore utlenienia, i oksydacje-zacieki-utlenienia na dwóch zimowych felgach.

Mimo iż posiadam polerke mech. to felgi są wieloramienne to pozostaje mi polerka ręczna.

Czym polecacie nakładać i polerować tym siuwaxem, o ile go polecacie? 236 ml kosztuje 45zł - czy warto?!

Z góry dziękuje za opinie.pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zmień matowe, zoksydowane felgi i metalowe powierzchnie w zachwycająco błyszczące w ciągu kilku minut! Zastrzeżona formuła firmy Meguiar's® szybko poleruje, usuwa utleniania bez zarysowań. Delikatne olejki polerujące tworzą oślepiająco błyskotliwy połysk powierzchni. Sformułowany do szybkiej pracy z narzędziem do polerowania felg Meguiar's® DynaCone™ lub polerowania ręcznego. Nie stosować w felgach lakierowanych.

To tylko marketingowy bełkot;-) W polerce ręcznej będziesz musiał się bardzo dużo napracować;-) Spróbuj na początek K2 Aluchrom. Stosowałem i mogę polecić, wcale nie odbiega od chwalonego, polecanego Autosolu. Megsa nie stosowałem, ale moim zdaniem szkoda na droższe pasty kasy. Ale tak jak napisałem po pracy +5 cm w bicepsie;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego Megsa, coś mogę zmajstrować na dniach. Chętni?

Tak, zmajstruj z niego kalofyrer =))

A tak na serio, po pastach za 6 zł i 40 zł oczekiwałbym o wiele łatwiejszej pracy ręcznej i o wiele lepszego efektu. A tak niestety chyba nie jest?! Ja pracowałem Aluchromem i Autosolem i według mnie różnica żadna. W moim teście na KA, ktoś pisał, że różnica między K2 a Megsem niewielka. Ogólnie ciekawią mnie jeszcze pasty Mothers, bo czytałem dobre opinie. Nawet testy zostały zaczęte, ale nieskończone:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A którą pastę "matki" masz na myśli bo po głowie mi chodzą dwie ale jakoś nazw nie pamietam... czekaj czy mowa o :

Mothers Mag & Aluminum Polish

i

Mothers Billet Metal Polish

lub to

Mothers Power Metal®

I na koniec znalazlem coś takiego :

PowerCone®

PowerCone ® to kolejny innowacyjny produkt z linii Mothers Power. Sprawia on, że polerowanie każdej niepowlekanej metalowej powierzchni, bez względu na jej skomplikowany wzór staje się szybkie, łatwe i przyjemne. Jego genialny kształt stożka umożliwia trudno dostęp do miejsc, do których inne produkty nie mają dostępu. A PowerCone® w połączeniu z Mothers Metal Polish ®, zapewni głęboki, lustrzany połysk w najkrótszym możliwym czasie.

Czy da radę podłączyć to coś do mojego Silverline'a i możę dzięki tej końcówce udało by mi się ładnie spolerować felgi na błysk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A którą pastę "matki" masz na myśli bo po głowie mi chodzą dwie ale jakoś nazw nie pamietam... czekaj czy mowa o :

Mothers Mag & Aluminum Polish

i

Mothers Billet Metal Polish

A którą pastę "matki" masz na myśli bo po głowie mi chodzą dwie ale jakoś nazw nie pamietam... czekaj czy mowa o :

Mothers Mag & Aluminum Polish

i

Mothers Billet Metal Polish

Podobno oba produkty są godne uwagi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeżeli jeszcze mogę dorzucić dwa zdania (przepraszam za wklejenie linku do naszego sklepu- nie przepadam za taką autopromocją :) ale w sumie nie każdy sklep to ma w ofercie): do polerowania felg może się przydać filc polerski w kształcie stożka: http://www.pielegnowacauto.pl/materialy-polerskie/filc-polerski.html?p=1

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze mam wieloramienne felgi czy jak kto woli szprychowe 17sztuk na felgdze...to taki stoże by się przydał tylko jaką ja mam wiertarkę... kurde nie wiem jaki ten filc kupić żeby pasował, no chyba że są to trzpienie universalne dla każdej wiertarki. :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...