Skocz do zawartości

AUTOGLYM FAST GLASS czy MEGUIARS NXT GLASS CLEANER


Rekomendowane odpowiedzi

Witam?

Czy ktoś używał, chwali jeden albo drugi?

czy lepiej zaoszczędzić i kupić Mr.Muscle albo jakieś sciereczki do szyb, a grubsze zabrudzenia z szyb usuwać Decabitem?

Pytam bo chciałem zamówić jeden z tych preparatów na próbę, różnica w cenie spora w objętności też ale chodzi mi o skuteczność.

Pozdrawiam

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chodzi o droższe płyny, to zdecydowanie polecam koncentraty. Z jednego litra otrzymujesz np. 6-11 litrów.

Np. Preparat ProElite (tutaj masz mój test;-)

http://detailingclub.pl/viewtopic.php?f=14&t=1153&p=28826&hilit=proelite#p28826

Meguiar's Glass Cleaner Concentrate (kiedyś dostępny w konfekcjonowanych litrowych opakowaniach)

http://www.pielegnowacauto.pl/kosmetyka-samochodowa/pielegnacja-szyb/srodek-do-szyb-meguiar-s-glass-cleaner-concentrate-3780.html

czy Tenzi

http://www.tenzi.sklep.pl/tenzi-glass-p-122.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO jedną z lepszych opcji jest właśnie Meguiar's Glass Cleaner, ale niestety jest on dostępny już tylko w galonowych opakowaniach.

Czyści naprawdę fajnie, a przy tym świetnie pachnie.

W dodatku jest on rozcieńczalny 1:10, dlatego najlepiej byłoby go zakupić w mniejszym opakowaniu.

Mi udało się jeszcze w ostatnim dniu w którym dostępne były rozlewane przez sklepy produkty zakupić 250ml w CrystalDetail.

Z aktualnie dostępnych mniejszych opakowań zostaje Ci np. Shiny Garage Glass Cleaner dostępny w All4Auto.

Dość tani, świetnie czyszczący, ale niestety, nie pachnący tak fajnie jak Megs.

Rozważyłbym jeszcze Lusso Glass Polish, który też zbiera świetne opinie, jednak jest trochę droższy, ale za to dostajesz do niego drugą buteleczkę z atomizerem, w której rozcieńczasz produkt 1:4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NXT Glass Cleaner IMO nie warto - nie dlatego, ze zly, ale ze za drogi.

O koncentratach juz koledzy napisali - ja tez bardzo chwale Glass Cleaner Concentrate Megsa (po rozcienczeniu 1:10 efekty jak dla mnie nie do odroznienia z NXT), takze jak bys mial mozliwosc to kup sobie trochę :)

No i wspomniany wyzej TENZI Glass tez jest OK, ale ma zapach "normalnego" plynu do szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...