Jump to content

Opryskiwacze - wydzielone z ValetPro Bilberry Wheel cleaner


Lehto

Recommended Posts

Taką miałem bańkę gardeny do oprysku. Postał w niej bilberry, nadaje się na szmelc. Zalazło czymś, nie psika, nie da się nabić. Do dupy ta gardena.

dla tego lepeij kupić marketowy opryskiwacz za kilkanaście pln - mam do aktywnej piany i nic się nie dzieje
Link to comment
Share on other sites


dla tego lepeij kupić marketowy opryskiwacz za kilkanaście pln - mam do aktywnej piany i nic się nie dzieje

jak to opryskiwacz do aktywnej piany? taki 2-3litrowy z bańką na szelkach czy tam na pasku i taką końcówką lancy zagięta co to się pompuje ręcznie i robi się ciśneinie, to się nadaje do rozprowadzania aktywnej piany jako mycie wstepne? a ile lejecie piany a ile wody (ciepłej jak sądze).

Link to comment
Share on other sites

Bo ja własnie ostatnio wygrzebałem z garazu robiąc porzadki taką butlkę jaskrawą która to zdaje się służy od opryskiwania drzewek itp itd... i dlatego pytam czy o coś takie własnie Ci chodzi. nie pamietam jej pojemnosci ale ma tą pompkę, do tego szelkę na ramię...

No bo to się normalnie otwiera i można pianę rozcieńczyć z wodą oraz zrobić ciśneinei i pryskać po aucie? nada się to czy odpada.

bo myjke karchera też mam ale mam zbiornik 0,3 ml i gdy daje ciepłej wody i trochę piany to ledwo starcza mi na pół auta...

Link to comment
Share on other sites

do niektórych można kupić końcówkę pianującą, ja niemam i używam takiego z pompką do wstępnego mycia i jakoś daje radę.

Tenzi pisze, że aktywną pianę można rozrabiać i stosować również w takich opryskiwaczach - daje się wtedy inną proporcję koncentratu niż do pianownicy.

Link to comment
Share on other sites

A taki to mam też 2L ale jakoś nie widze aby robić za pośrednictwem jego mycia wstępnego pianą akt. na aucie...dużo by się musiało zejśc.

Ja mam dwa marolexy (chyba 1,5 l każdy) i aktywną pianę rozrabiam do tych dwóch. Swoje zadanie spełniają. Jak ktoś nie ma pianownicy to od biedy jakaś alternatywa jest. Mam jeszcze końcówkę pianującą, ale nie miałam kiedy ją sprawdzić.
Link to comment
Share on other sites

Mam opryskiwacz (jakiś niemiecki) z OBI, 2L za 19,99zł, używałem TenziTruck w sporym stężeniu i nic się nie dzieje. Najważniejsze to wypłukać sprzęt po każdym użyciu i nie powinno się nic dziać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Create New...