Skocz do zawartości

BMW E30 By SNB Lodz


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Moze sam projekt nie jest mega powalajacy ze wzgledu na kolor auta, ale byl nam mega symoatycznie pracowac przy tym aucie, ciezko spotkac tak zadbane E30 w tym wieku, do mycia posluzyl nam zestaw Nielsena TR i Shampers, flgi i nadkola ValetPRO Blue Gel Wheel, korekta czesciowo Deox 1 i zielony korek , reszta Deox 2 i wykonczenei niebieski korek,pady pomaranczowy Flexipads i niebieski 3M, cleaner to POLISHANGEL® Esclate Lotion , wosk POLISHANGEL® Concours De Beauty i z tego wosku jestem bardzo zadowolony (dzieki Sjake) opony T&V Dressing SNB,szyby Blue Windows Nielsen

Sam stan lakieru na swoje lata oceniamy na bardzo dobry, ciezko bylo uchwycic defektu, zreszta sami ocenicie :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Staralem sie uchwycic cos wiecej na zdjeciach 50/50

Dołączona grafika

Dołączona grafika

To takie przed Deoxem 1

Dołączona grafika

A to juz po

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

To juz po mizaniu woskiem

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

moze tym razem zdjecia nie sa mega doskonale, ale chyba w nastepnym tygodniu bedzie bardziej soczyscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wow, szacunek za wykonaną pracę ale przede wszystkim dla właściciela za stan samochodu.

Było coś robione w środku ? Ciekawi mnie czy w środku jest równie zadbany jak na zewnątrz.

Jak się pracowało z lakierem. Czy to prawda, że BMW ma twardy lakier ?

Tak faktycznie wlasciel bardzo dba, wnetrze tylko odkurzane ale przod fotele w skorach tyl ori w materiale, wiec domyslam sie ze bede zmiany, pod maska juz byly bo chyba tam siedzi 2,5 albo 2,8 nie pamietam.Tak lakier jest dosc twardy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto jak i praca!

Gratuluje chłopaki, dobra robota :)

Seba, T&V Dressing na oponę nakładacie bez rozcieńczania, no nie ? (zapomniałem jak mi mówiłeś.... :oops: )

Ten Dressing jest jeszcze troche bardziej zmodernizowany i ladniej pachnie, mozesz go mieszac 50/50 nie rozcienczany daje bardziej bluszczacy wyglad, najczesciej mieszam 50/50 wole satyne, nadaje sie rozwniez do plastikow wewnatrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze relacja bardzo fajna. Seba, mimo koloru (może i mało wdzięcznego) soczyście ujęte defekty i wdzięczne 50/50 :u

Po drugie moją uwagę również przykuł dressing do opon. Fajnie wyglądają, tak naturalnie. Na plastikach wewnętrznych też daję satynę przy rozcieńczeniu 50/50?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze relacja bardzo fajna. Seba, mimo koloru (może i mało wdzięcznego) soczyście ujęte defekty i wdzięczne 50/50 :u

Po drugie moją uwagę również przykuł dressing do opon. Fajnie wyglądają, tak naturalnie. Na plastikach wewnętrznych też daję satynę przy rozcieńczeniu 50/50?

Monia tak daje fajna satyne oczywiscie na np Fordoskich plastikach wyglada slabiej ze wzgledu na ich strukture ale np na Audi wyszlo wlasnie w satynie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia tak daje fajna satyne oczywiscie na np Fordoskich plastikach wyglada slabiej ze wzgledu na ich strukture ale np na Audi wyszlo wlasnie w satynie

No tak, zależy od plastików.

A poza tym, że dressing ładniej pachnie, to co jest jeszcze w nim zmodernizowane? bo przyznam, że efekt jaki dał Vinylex, który miałam okazję próbować bardzo mi się spodobał na skodowskich plastikach (dawałam 50/50).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...