Skocz do zawartości

Dobytek fonnesa


fonnes

Rekomendowane odpowiedzi


k, ale masz ręczników do osuszania :P

Najbardziej spodobał mi się Biały Jeleń... :lol:

Teraz kilka pytań:

-próbowałeś tego Harly Wax ?

-te aplikatory pod glinka BH to od PBBlackhole zafarbowane ?

-to jest rękawica pod Natty'sami ?

-Black Magic - co to ? Jak działają ?

-tą szczotką za PBLiquidNB chyba nie myjesz auta..... :mrgreen:

PS. Nareszcie :ymdevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to po kolei :)

k, ale masz ręczników do osuszania

Jakbyś miał czasem dwa duże SUv-y do umycia na raz to też byś tyle miał :evil: :mrgreen:

3x fulfy dryer

3x niebieskie wafle

4x żólte wafle a'la megs w tym jeden oryginał ;)

-próbowałeś tego Harly Wax ?

Tak miałem go na aucie "dwie zimy temu". Kupiłem go po przeczytaniu wątku na DW czy jakimś innym forum.

Produkt fajny - aplikacja, trwałość i efekty bardzo zbliżone do Colli #476 którego oddałem kumplowi.

Teraz nakładam go sporadycznie ale myślę do niego wrócić tej zimy, jak pogoda jeszcze pozwoli.

te aplikatory pod glinka BH to od PBBlackhole zafarbowane ?

Częściowo od Black Hole ale używałem ich też do nakładania niebieskiego Natty'sa i tak im zostało :D

Teraz Black Hole nakładam tylko czarnym waflem na DA.

-Black Magic - co to ? Jak działają ?

Jest u nas w Koszalinie lokalny dystrybutor olejów i w swoim sklepiku przy hurtowni ma też dział z kosmetykami - głownie Sonax.

Swego czasu, sprowadził kilka kartonów kosmetyków "Black Magic" z USA

Były relatywnie tanie to trochę zakupiłem :mrgreen: - podesłałem też Mańkowi na próbę.

Szampon jest OK - daje dobry poślizg, ma konsystencję perłowego lakieru do paznokci i bardzo przyjemny zapach, piana średnia.

Spray detailer - bardzo podobny w efektach do quick detailera Poor Boy's, ale tańszy. IMHO daje fajny efekt na ciemnych lakierach.

Dust Guard - jeden z lepszych środków do plastików wewnętrznych z jakim miałem do czynienia. Rewelacyjnie czyści nawet mocne zabrudzenia, ma przyjemny

migdałowy zapach, daje fajną satynkę. Swietnie sprawdza się też na sztucznej skórze w moim ML-u.

Nie dawałem testów na forum bo produkty praktycznie u nas niedostępne.

Link do strony producenta:

http://www.blackmagicshine.com/

-to jest rękawica pod Natty'sami ?

To jakiś prostokątny aplikator "wełniany" który dostałem od kogoś w gratisie - jeszcze nie używałem ;)

-tą szczotką za PBLiquidNB chyba nie myjesz auta..... :mrgreen:

Nie, :mrgreen: służy do mycia plastikowej wykładziny (wanienki) w bagażniku.

Biały Jelen służy do doraźnego ręcznego prania MF i mycia pasów bezp. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za rękawica z zielonym ściągaczem?

To rękawica z naturalnej owczej wełny, sprzedawał kiedyś takie Mr.Cleaner.

Fajna, ale dość niewygodna w użyciu bo jest bardzo duża i po nasiąknięciu robi się bardzo ciężka.

Używałeś już może Menzerne TI?

Robiłem ostatnio małą korektę u siebie i używałem TI. Jakoś tak bez szału. Miałem bardzo mało

czasu żeby się temu dokładnie "przyjrzeć". Generalnie nie widziałem większej różnicy miedzy powierzchnią

dobrze wytartą MF a spryskaną TI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...