Skocz do zawartości

witam


detailer1

Rekomendowane odpowiedzi

Za namowa jednego z kolegow z innego forum, ktory rowniez jest tutaj...

...przechodze do was, bo jestem rozczarowany postawa mega-komercyjna na innym forum...

Tak wiec mam nadzieje ze tutaj o ile jest komercha, to na jakims akceptowalnym dla mnie poziomie...

ps. nawet link do tego forum jest blokowany na tamtym...

Witam was bardzo serdecznie!!!

Takie pytania mnie nurtuja wchodzac na to forum:

Czy blokujecie wklejanie linkow do innych forum'ow o tematyce detailingowej?

Czy jest zgoda na dzielenie sie materialami detailingowymi - mozna w dziale sprzedam oglosic np pol butelki jakiegos specyfiku?

Czy gnebicie produkty jednej firmy a wychwalacie pod niebiosa innej, zaprzyjaznionej?

Czy sa produkty detailingowe "zakazane", o ktorych nie wolno mowic?

Nie traktujcie tych pytan jako zaczepki ;)

Jedno co mnie od razu zdziwilo to blokada PW, nawet admince _Monika_ nic nie moglem odpisac, mimo ze wyslala do mnie PW, i chociaz 2 slowa chcialem przekazac... Troche bez sensu to blokowanie PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cześć,

My tu same biedne amatory i żadnej komerchy nie ma, z resztą przejrzyj kilka działów/wątków i sam się

zorientujesz.

Nie mamy pierdyliona zarejestrowanych userów, za to miłą rodzinno-koleżeńską atmosferę :f :u

Sam, prawie od samego początku, byłem na "tamtym" forum, ale wolałem przenieść się tutaj ;)

Na Twoje pytania odpowiedział już Marcin vel szynka

Przyjemnego pobytu w naszym gronie :ymhug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szynka odpowiedział na pytania, Tomaszek z Damięckim przygotowali Cię na obecność wielu osób należących również do AA, Mirek pięknie przywitał, Marcin (Turek ;)) ) odpowiedział o co chodzi z PW, Antonio uświadomił, że bez zdjęć się nie liczy, więc cóż mi zostaje..

Zapraszamy do wspólnej dyskusji i dzielenia się wiedzą! :ymhug:

Czuj się jak u siebie :u

ps.

Przydałoby się więcej danych, opowiedz coś o sobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Wreszcie Ci się udało. PW będziesz miał odblokowane po chyba 3 albo 5 postach nabitych na licznik.

pokazuj bryke i siuwaksy :D

Brykę widziałem. Duża i fajna, ma chłopak przy niej roboty :u

Co do reszty to zobaczysz że tutaj detailing, gorzała, żarcie i rozmowy o dupie Marynie to codzienność :lol:

Czy blokujecie wklejanie linkow do innych forum'ow o tematyce detailingowej?

Czy jest zgoda na dzielenie sie materialami detailingowymi - mozna w dziale sprzedam oglosic np pol butelki jakiegos specyfiku?

Czy gnebicie produkty jednej firmy a wychwalacie pod niebiosa innej, zaprzyjaznionej?

Czy sa produkty detailingowe "zakazane", o ktorych nie wolno mowic?

Ad. 1 Nie są blokowane. Sam sprawdź: http://www.kosmetykaaut.pl , http://www.detailingworld.co.uk

Ad. 2 Nawet wskazane się dzielić a sprzedawać też możesz

Ad. 3 Gnębione są tylko produkty które są do niczego

Ad. 4 Nie ma. U nas wszystkie są dozwolone, nawet durex play pod glinkę jeżeli go opiszesz szczegółowo :lol:

 Notatka moderatora
 Panie Marcinie, jak już podajemy linki do stron to używamy znaczników . Dziękujemy za współpracę ;) 

Na szybko odpisywałem bo net mi szwankuje ;) Za błąd żałuje, skruchę czuję, poprawę obiecuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i cóż mi pozostaje do napisania... nic odkrywczego, bo już każdy po trochu uświadomił ;)

Do PW niestety trzeba się przyzwyczaić :-?? ale spoko, 3 posty i po sprawie. Wiedziałam, że mi nie odpiszesz ;)

Pozostaje mi jeszcze raz życzyć przyjemności na forum :ymhug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!

nooo... skoro tu wolnosc i zero komerchy... to juz sie ciesze...

detailingowiec ze mnie raczkujacy...

do tego cholerny brak czasu, to juz nie to samo jak bylo sie kawalerem i mozna bylo przy aucie calymi dniami przesiadywac bezkarnie...

nie bede moze wyjatkowo aktywny, ale na razie jade na produktach nielsena i poorboy'sa i nie narzekam...

dokonalem tez zakupu wosku collonite 746... czy juz czas smarowac auto czy jeszcze troche poczekac? bo chcialem to zrobic 1 raz przed zima by zime przetrwac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz woskować teraz, a za miesiąc lub dwa poprawić

Pod warunkiem że będzie miał możliwość woskowania w temp. min. +15C ;)

Ozesz Ty, Mirek, to ty??? :D zaraz PW do ciebie pisze jak sie odblokuje, to sie wszystko wyjasni.... :D

ale swiat maly... POZDRAWIAM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...