Skocz do zawartości

Bmw E60 520d+jetseal109


Sucre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przerobiłem w tym roku kilka bmw, większość czarnych, lecz jak do tej pory miałem szczęście i nie trafiałem na "uni schwarza". Tego kto wymyślił ten lakier powinni powiesić za jaja... :cry:

Małe ryski powstawały od przejechania fibrą, bardzo wymagający przy wykończeniu. Korektę oceniam na 80%, mam nadzieję że kiedyś dojdę do poziomu że będę potrafił ogarnąć ten kolor tak jak chce... :|

Poraz pierwszy używałem jetseala 109 i mogę sie o nim wypowiedzieć w samych superlatywach. Bardzo łatwo się nakłada i poleruje. Daje fajny szklisty wygląd.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tutaj fotka jak obracałem samochód, w słońcu wyglądało to całkiem interesująco.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A tutaj niestety jedyna fotka w słońcu jaką dzięki łaskawości pogody udało się zrobić, jeszcze bez cleanera i LSP.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Fotki po djlp i 109. Niestety było już ciemno a na dodatek rozpadał się deszcze więc kilka fotek na szybko strzelonych na stacji benz.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nio powiem Wam że się troche zdołowałem gdy rano otworzyłem garaż i zobaczyłem że to ten "słynny lakier", wieczorem jak oddawali samochód to byłem pewny że czarna jak poprzednie które robiłem. Napsuła mi ta "5" krwi oj napsuła...ale ważne że pierwszy raz z nią już za mną :lol: DA używałem do finishu i cleanera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...