Skocz do zawartości

Seat Leon


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiscie akurat ten model Seata bardzo lubie za stylistyke,klient zdecydowal sie na korekte lakieru, pranie tapicerki i jej impregnacje

Mycie

Tar Remover Nielsen

Nielsen Non Acidic Aluminium Cleaner

Nielsen Shampers

Glinka Bilt Hamber Auto Clay Soft

Korekta lakieru wykonana na pascie od Pro Magic M-124 z bialym padem Menzerny i faktycznie ta pasta jestem bardzo zaskoczony, stala probka w garazu trzeba bylo wykorzystac.

Finish zrobiony na pascie wykonczeniowej z Pro Magic sorry nie pamietam nazwy :(moze Kuba pomoze robione na czarnym waflu , na koniec wosk CHG BUTTER WET WAX, opony briliance, szyby Windows Cleaner Nielsena, tapicerka NLF Nielsen,impregnacja Aqua Imp SNB.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zaczelismy od kolkow

Dołączona grafika

Potem byl Tar Remover , glinka i Shampers

Dołączona grafika

Po umyciu i osuszeniu wyszly oznaki zmeczenia lakieru

Dołączona grafika

Lakier wygladal naprawde bardzo dziwnie jak by ktos nie umyl auta z wosku trasnportowego

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

W ruch poszla maszyna polerska w zestawieniu z kilkoma pastami Deox 1 polegl, Scholl S3 tez S3 gold edytion tyz, M-124 wyszlo oki

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jakos zdjecia maski w naszym oswietleniu nie bardzo wychodzily , ale postaram sie pokazac co mamy

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Boczne elemety podawaly sie juz dosc latwo co mnie milo zaskoczylo po przejsciu maszyna kazdy elemet jest wycierany IPA i rezultat bardzo fajny i wlasciwie zero holo

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

To plastik pociagniety SAS Nielsena

Dołączona grafika

Reszta wyszla nam tak

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dziekujemy za uwage zespol amatorow bez firmowych koszulek SNB Lodz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


:lol: ta i jeszcze oprócz koszulek daj 3 sunguny

Fajna praca Panowie, ale na audi Q7 i Leonie widać gdzie nie gdzie rysy w leonie np. na słupku , nie wiem czy to jest jeszcze usuwane później pytam bo tak mnie nie uczono .

A ogólnie super praca :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: ta i jeszcze oprócz koszulek daj 3 sunguny

Fajna praca Panowie, ale na audi Q7 i Leonie widać gdzie nie gdzie rysy w leonie np. na słupku , nie wiem czy to jest jeszcze usuwane później pytam bo tak mnie nie uczono .

A ogólnie super praca :u

Napewno widac zagadzam sie ale nam wolno bo nie mamy koszulek :lol: a korekte bym ocenil na jakies 85% co tu pisac ze jest na 100% znasz takiego :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna praca chłopaki!

Aż nie mogę uwierzyć, bez koszulek, bez polarków? Taki efekt? Nie spodziewałbym się.

No i najważniejsze - foty coraz lepsze, coraz mniej AMATORSKIE, cholera, musisz się pilnować! :)

Dzieki sliczne milo czyta sie takie komenty od kolejnych amatorow, sluchaj "koza" grzeje jak ta lala dlatego bez polarkow biegamy :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: ta i jeszcze oprócz koszulek daj 3 sunguny

Fajna praca Panowie, ale na audi Q7 i Leonie widać gdzie nie gdzie rysy w leonie np. na słupku , nie wiem czy to jest jeszcze usuwane później pytam bo tak mnie nie uczono .

A ogólnie super praca :u

Napewno widac zagadzam sie ale nam wolno bo nie mamy koszulek :lol: a korekte bym ocenil na jakies 85% co tu pisac ze jest na 100% znasz takiego :D

Seba ja tylko spytałem nie odczuj nic złośliwego w tym pytaniu :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: ta i jeszcze oprócz koszulek daj 3 sunguny

Fajna praca Panowie, ale na audi Q7 i Leonie widać gdzie nie gdzie rysy w leonie np. na słupku , nie wiem czy to jest jeszcze usuwane później pytam bo tak mnie nie uczono .

A ogólnie super praca :u

Napewno widac zagadzam sie ale nam wolno bo nie mamy koszulek :lol: a korekte bym ocenil na jakies 85% co tu pisac ze jest na 100% znasz takiego :D

Seba ja tylko spytałem nie odczuj nic złośliwego w tym pytaniu :u

Absolutnie nic zlosliwego nei odczuwamy Tomek luzik :u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowcipnisie :lol:

Panie amatorze, pyta totalny amator, szyby na zdjęciach po korekcie są przed czy po czyszczeniu? :)

Robota cud malina, niezły przystojniak z tego Leona ;)

Czy to jakaś bardziej sportowa wersja Leona? (znaczek na tylnej klapie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na audi Q7 i Leonie widać gdzie nie gdzie rysy w leonie np. na słupku

Kilka grubych dziadów nieraz się ostanie, dlatego klienci muszą u nas nosić ciemne okulary przeciwsłoneczne ;)

Bardzo fajna praca chłopaki!

Dzięki :oops:

Aż nie mogę uwierzyć, bez koszulek, bez polarków? Taki efekt? Nie spodziewałbym się.

Teraz wiem dlaczego Seba robi zdjęcia na golasa - żeby było wiadomo, że amator :D

No i najważniejsze - foty coraz lepsze, coraz mniej AMATORSKIE, cholera, musisz się pilnować! :)

Jeszcze daaaleka droga przed nami, ale z każdym nowym projektem ciut podnosimy sobie poprzeczkę. Praca daje nam coraz większą satysfakcję, a przez to frajdę mamy nieziemską.

Panie amatorze, pyta totalny amator, szyby na zdjęciach po korekcie są przed czy po czyszczeniu? :)

Zdjęcia były robione na raty, na części są jeszcze brudne szyby, na kilku dopatrzyłem się niewykończonych uszczelek ;)

Czy to jakaś bardziej sportowa wersja Leona? (znaczek na tylnej klapie)

Sam znaczek podobno dodaje 15 KM, ale tylko właścicielowi :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowcipnisie :lol:

Panie amatorze, pyta totalny amator, szyby na zdjęciach po korekcie są przed czy po czyszczeniu? :)

Robota cud malina, niezły przystojniak z tego Leona ;)

Czy to jakaś bardziej sportowa wersja Leona? (znaczek na tylnej klapie)

JJ myslalem ze czas juz Cie czegos nauczyl ze SNB to firma nisko budzetowa wiec klient dostaje szmate sam i z.... z szybami :lol:

Luz jak Polit napisal zdjecia na raty dzis byla aplikacja Aqua Impa suszenie a okna na koncu , aparatem opreuje JAAAA a byklem zajety z Cytryna, ale nastepnym razem poprosimy klient zeby podeslal z gotowymi szybami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że u Was klient odwala połowę roboty :lol: :u :u

Kurcze wreszcie wpadles na nasz patent, ziom jeszcze podloge przetarl w garazu :mrgreen:

Świetna robota !

Bardzo fajne pomieszczenie, o fotkach to już nie będę pisać ! czym je robiliście, albo raczej jakim aparatem :D

Pomieszczenie jest w trakcie rozowoju i jak na amatorow przypadlo,myjnie pomieszczenie oddzielne nr1, pomieszczenie nr 2 gdzi wykonujemy korekty,pranie itp to jakies 80m, pomieszczenie nr3 miejsce spoczynku gotowych aut w trakcie remontu,ponieszczenie nr 4, sklep biuro zamaskowane ogolny burdel, aparat do zdjec to Nikon D5000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z tego nikosia można takie foty trzaskać że głowa mała. Tylko się w jakiś szeroki kąt do wnętrz zaopatrzcie i będzie pięknie!

A kozy jak się sprawują Sebastianie? Ileś tego nakupił?

Toc trzaskamy tyle ze Polit sie chowa caly czas i nie pakazuje buzki :lol:

Narazie kolego Adamie szt 1 i 3 szt rorow po 1meter ale kuzwa tak daje cieplo ze glowa mala, jeszcze terazki elektryk wjedzie i nowa instalacje robi opd Kerchera HDS to bedzie cipelucha woda na zime :f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na dwóch fotografów i amatorów to wyszło całkiem nieźle :u

Podobają mi się zdjęcia w słońcu, bardzo fajne ziarno - to jest czarny, czy jakiś grafitowo-czarny etc ?

A najbardziej mi się podoba szydera... :lol: :lol:

Tak trzymać :ymapplause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na dwóch fotografów i amatorów to wyszło całkiem nieźle :u

Podobają mi się zdjęcia w słońcu, bardzo fajne ziarno - to jest czarny, czy jakiś grafitowo-czarny etc ?

A najbardziej mi się podoba szydera... :lol: :lol:

Tak trzymać :ymapplause:

Wiesz tak po lepkach lecimy bo teraz koze na glowie mamy to trzeba sie zwierzyna zajmowac glodna ciagle i meczy :mrgreen:

Ja i szydera no jak bym smial :o

Tak Seat jest czarny ale mial bardzo duzo niebieskiego ziarna wtraconego i wlasnie pieknie sie eksponowalo w sloncu, ktor sie pojawialo i znikalo na dluuuuugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...