Jump to content

Kolor pigmentu cleanera-?


marctwain

Recommended Posts

Mam takie pytanie do bardziej doświadczonych: czy zauważyliście lub jak wam się wydaje, czy kolor pigmentu cleanera (np.dodo lpl-zielony, prima amigo-grafitowy, duragloss 101-biały, zymol hd cleanse-brązowy) ma wpływ na lepsze maskowanie zawartymi wypełniaczami? Chodzi mi o to, czy na ciemnym lakierze lepiej użyć cleanera z ciemnymi pigmentami zamiast jasnymi? To w sumie i tak idzie w klar,ale... może jakieś doświadczenia macie? Pomijam konieczność stosowania cleanerów dedykowanych, jak w przypadku zymola.

Link to comment
Share on other sites


Używałem kilku cleanerów i nie zauważyłem jakiejś różnicy między taki kolorem a innym, cleaner należy dobrze wypracować na lakierze a potem dokładnie wytrzeć to co po nim zostało, dzięki temu nic nie zostanie na lakierze co by miało znaczą wpływ na wygląd ;)

Nie wiem jak inne cleanery ale tych co używałem to po dobrym wypracowaniu i przy odpowiedniej ilości i tak stawały się bezbarwne.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Również uważam ze sam pigment nie ma znaczenia dla efektu same cleanery nie mają właściwości koloryzujących w związku z tym nie ma to wpływu na efekt :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Create New...