Skocz do zawartości

Podklejanie podsufitki


Polit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

odkąd pamiętam czyszczę podsufitki jedną metodą - natryskuję preparat czyszczący (najczęściej NLF) na gąbkę lub mikrofibrę i wcieram go w sufit. Powstałą pianę i brud zbieram suchą mikrofibrą.

Do tej pory nigdy nie było problemów z odklejaniem się materiału. Niestety w zeszłym tygodniu trafił się Opel Vectra B, w którym sufit odklejał się nawet od tarcia suchą gąbką. Klient kilka razy pytał czy nie będzie z tym problemu, a ja na podstawie wcześniejszych doświadczeń zapewniłem, że nie. Materiał solidnie puścił w 3 miejscach. Zobowiązałem się do próby podklejenia go, jeżeli polegnę, na sufit położony zostanie nowy materiał na koszt firmy.

Macie jakieś propozycje jak do tego się zabrać? Każde doświadczenie będzie na wagę złota :)

Pozdrawiam,

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja zawsze podklejałem klejem ,,BONATHERN'' czy jakos tak , ale jak za dużo dasz to plamy, przebija. Lepiej udać się do tapicera ,taka moja opinia.

Chłopacy w kaliszu co trzepią tapicerki non stop , bardzo często się im takie cuda dzieją :roll: , więc dlatego ja przy oczyszczaniu skóry(puści farba ) , myciu silnika((nie odpali) ect ect mam pismo i klient podpisuje żebym nie ponosił kosztów :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak za dużo dasz to plamy, przebija. Lepiej udać się do tapicera ,taka moja opinia

Tak jak napisałem wcześniej - jeżeli skopię robotę, to podsufitka i tak pójdzie do tapicera. Pytanie, czy jest sens w ogóle próbować ją ratować.

lepiej od razu daj do tapicera i będzie kłopot z głowy, a tak stracisz cały dzień ;) na cudowianki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przy podsufitkach zdarza się że gąbka do której jest przyklejony materiał jest kiepskiej jakości , sama z siebie się kruszy i po prostu odłazi od dykty podsufitki,próba miejscowego podklejenia takiego defektu to syzyfowa praca i nie gwarantuje oczekiwanego efektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...