Skocz do zawartości

[Test]K2Pro Alot


antonio3

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim dzisiaj testowałem środek do felg marki K2Pro a mianowicie Alot :)

Próbkę do testów otrzymałem od Car Clinique za co serdecznie dziękuję. Próbka była dobrze zabezpieczona dotarła sprawnie i szybko. ps. Macie fajną wizytówkę :p

Co o produkcie mówi sam producent? Sprawdźmy:)

Detergent alkaliczny o specyficznej recepturze do czyszczenia tradycyjnych felg stalowych oraz felg ze stopu lekkiego. Usuwa pozostałości wkładek hamulcowych oraz ogólnie brud w sposób łatwy i dokładny. Można go stosować także na silnie zabrudzony silnik oraz plandeki.

Uwaga:Nie używać produktu w stanie pierwotnym i nie poduszczać do długich czasów kontaktu roztworów z aluminium i stopami lekkimi. Nie natryskiwać stężonych roztworów na lakierowane powierzchnie.

Oto gwiazdor testu

Dołączona grafika

Cena: 1l za 17,49zł, 5l za 66zł

Rozcieńczenie: od 1:3 do 1:10

Zapach: Dla mnie alot ma zapach marcepanu

Kolor: Jasny wiśniowy

Konsystencja: Płyn

Sposób użycia:

Nanieść na czyszczoną powierzchnię i spłukać po 30 sekundach.Rozcieńczyć produkt wodą w stosunku 1:3 do 1:10. Nanieść równomiernie na obrzeża (felgi), odczekać pół minuty a następnie starannie opłukać pod ciśnieniem.

Wydajność: Dla mnie bardzo dobra. Do kompletu felg zużyłem niecałe 100ml gotowego roztworu.

To tyle informacji na temat produktu, przejdźmy do testu :)

Zobaczmy z czym musiał zmierzyć się K2Pro Alot. Tygodniowy kurz i lekki brud po codziennej jeździe po mieście...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Ktoś by powiedział, że felgi czyste. Za chwilę mały film z brudem w roli głównej.

Na te lekkie zabrudzenia stworzyłem w swym garażowym laboratorium roztwór w stężeniu 1:10

Dołączona grafika

No to jedziemy z tym :)

Aplikacja produktu:

Na filmie aplikacja na felgę

VY1i53LVKaw

Tutaj widać jak spływa brud

6WpRt0-vzdY

Działa alot działa :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pędzelkowanie, moje ulubione zajęcie:p

Y8ZQEUSbi7Q

Przy pędzelkowaniu wytwarza się fajna piana i to mi się podoba

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Opłukujemy felgę. Niestety tylko wodą z polewaczki gdzie ciśnienie znikome...

BYHuPGA0fAs

I na końcu felgi przetarłem do sucha:)

utIV4MnBFio

Felgi skończone poniżej efekty z działania K2Pro Alot

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Ta felga nie była pędzelkowana. Nie ma czarów felga powinna być dobrze spłukana myjką ciśnieniową a Alot zaaplikowany opryskiwaczem ciśnieniowym jak pisze producent.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zalety:

+Cena

+Wydajność

+Zapach nie jest drażniący i nie przeszkadza w pracy

+Dobrze się pieni przy pędzelkowaniu

Wady:

-Szczerze nie zauważyłem

Podsumowanie testu:

Cóż mogę powiedzieć... Środek warty zainteresowania. Może być nawet alternatywą dla innych środków ze względu na swoją cenę i jak widać skuteczność. Wydajność też jest dla mnie dobra. Aplikacja nie sprawia żadnych problemów a zapach nie jest żadną barierą podczas pracy. Swoją drogą chyba zainteresuję się zestawem do felg wraz z opryskiwaczem:). Według mnie K2Pro Alot to dobry środek. Polecam!

Dziękuję za uwagę wszystkim mam nadzieję, że test jest ok i daje wam jakiś pogląd na ten środek.

Pozdro Antonio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 4 tygodnie później...

tak jak chcieliscie przeprowadzilem test na czym bardziej brudnym niz moje felgi w celu sprawdzenia skutecznosci k2pro alot ;)

felgi z kolpakami przed:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

nie bylo pedzelkowania. pozwolilem dzialac srodkowi i splukalem tylko woda z weza. stezenie bylo na oko 1:8 lub 1:9

po:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

jak oceniacie srodek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak oceniacie srodek?

nawet droższe, niemarketowe środki nie poradzą sobie z brudem, jeśli po ich nałożeniu na felgę potraktujemy je tylko wodą z węża

szkoda, że nie przeprowadziłeś testu podobnie jak za pierwszym razem, czyli razem z pędzelkowaniem, możnaby coś więcej porównać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a swoją drogą to te oponki nieźle popękane...

na szczescie to nie moje oponki :D

dla mnie nie jest to zaden wielki extra srodek traktuje go rownie dobrze jak np autoland atack, ktory kupie 750ml za 12zl a tu mam koncentrat z ktorego w najnizszym stezeniu wyjdzie mi 2 litry za 17 zl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...