Skocz do zawartości

MO-129 Purple Cut


Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio czas trochę na luzie więc testy idą pełną parą ;)

Do testów od Jakuba z http://www.automagic.home.pl dostałem sampler pasty MAGICONE 129

Trochę o paście

MO-129 Purple Cut produkt ten jest wynikiem badań prowadzonych nad formułą produktu jednostopniowego ( one step product) najnowszej generacji. Łatwy w użyciu, usuwa nawet najgłębsze rysy i ślady po papierze ściernym 1500, pozostawiając lustrzane wykończenie bez kolistych rys i hologramów. Dodatkowo pracę umila przyjemny zapach. Nie pyli oraz nie pozostawia białych śladów na plastikowych listwach. Nie zawiera silikonu ani wypełniaczy. Zgodny z VOC. Dokładnie wstrząsnąć przed użyciem. Unikać zamarzania produktu.

Sposób użycia: Pracować na czystej, suchej powierzchni przy użyciu maszyny polerskiej o zmiennych prędkościach. Do użycia zarówno z padami wełnianymi jak i gąbkowymi. Pracować w przedziale prędkości 1200 do 1800 rpm. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

Dawca maska z ogródka B-) na niej masa holosów rys rysek i farecli :f

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

IPA

Dołączona grafika

Po pełny przejeździe

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

hologramy minimalne jestem w szoku , sam Seba ostatnio chwalił tą pastę. Nie pyli nawet na futrze :ymapplause: jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jutro ciąg dalszy w słońcu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W mojej krótkiej karierze używałem tylko kilku producentów i S17 to moja ulubiona, więc być może MO-129 będzie niezłym konkurentem. A jak z ceną bo chyba bez rejestracji w sklepie nie widać cen.

po tym jakiś delikatny finisch pastą wykończeniową i lux :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomek, że udało ci się znaleźć chwilę i podzielić uwagami na forum. jeśli chodzi o produkt, to jest to nowy produkt w ofercie past z serii Magicone. Są to produkty robione w stanach na zlecenie firmy Bellini, której wyłącznym przedstawicielem na Polskę jesteśmy my.

Jeśli chodzi o cenę, to w wątku dotyczącym naszego sklepu jest ona podana (ostatni post) 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cdn.

Maska zmatowiona papierem gradacji 2000 na mokro

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pad specjalnie taki troche zmęczony życie 3M

Dołączona grafika

Przejazdy

Dołączona grafika

IPA

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Z drugiej strony maski znalazłem takie o to rodzyneczki

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pad 3M zielony

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Podsumowanie :

Po każdym pełnym przejeździe padem z pastą, element został przetarty IPA celem usunięcia wypełniaczy ,ale lakier wygladał tak samo jak przed IPA.

Czekam na jakiś zajechany bardziej lakier np. w Audi . POLECAM warto naprawdę :-bd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie bo s17 nigdy nie pracowalem, w mojej skromnej karierze mialem tylko kontakt z 105;205, systemami 3M i Manzerna (500,2500,4000) i teraz moje pytanie mocowo ta paste mozna porownac z czym?? na jakich obrotach powinno sie z nia pracowac?? i naprawde mozna pominac 2 krok i tylko jakims finish-em ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba sie nie zrozumielismy napisalem o s17 bo na poczatku jest mowa ze pasta MO-129 jest bardzo podobna do niej wlasnie a ja nigdy na s17 nie pracowalem dlatego nie mam porownania ani nie wiem jakiej mocy moze byc MO-129 i do jakiej pasty z tych na ktorych pracowalem mniej wiecej ja porownac :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasta najlepiej działa w przedziale 1200-1800 obrotów. generalnie zasad jest taka, jak przy wszystkich produktach, największą siłę tnącą uzyskujemy w pierwszym sekundach. Wtedy dajemy docisk i usuwamy rysy. Potem zwiększając obroty i zmniejszając siłę docisku uzyskujemy akcje w stylu glazing 8-) Czyli wygładzania i nadawanie połysku.

Jeśli odpowiednio dobierze się produkty do danego typu lakieru to w większości przypadków można skończyć na użyciu dwóch produktów. A jeśli jest cięższy przypadek to często stosuje się rozwiązanie w stylu, jeden produkt najpierw na wełnie, a potem na gąbce plus finish na koniec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...