Skocz do zawartości

yuniWHEELS RH Cup 16"


yuniwheels

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko.

Jako że wreszcie zarejestrowałem się na forum,to czas przedstawić jeden z moich projektów

Dlaczego akurat ten? Ponieważ są to moje pierwsze felgi które zrobiłem dla siebie :D

Przepraszam za jakość zdjęć ale wtedy kiedy ich robiłem nie miałem jeszcze dobrego aparatu tylko telefon i 5 mpix,mam nadzieję że nie zabijecie mnie za to :(

Ale dorobiłem się lustrzanki i kolejne projekty będą w lepszej jakości.

A więc zaczynamy...

Felgi RH Cup 16"

Szerokość 7,5j i 9j

Ranty zostały wypolerowanie a środek (rotor) został pomalowany w tzw. "wściekłą biel"

Tak wyglądały zaraz po zakupie...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A tak w efekcie końcowym :D

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A tak prezentują się na aucie :p

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Felgi wygladają ładnie, choć jak na mój gust to nie do tego autka (no ale to indywidualna kwestia).

Interesuje mnie czego używałeś do polerki i ogólnie do pracy nad kołami, druga sprawa która mnie intryguje to wewnętrzna część - czy też została odnowiona??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie czego używałeś do polerki i ogólnie do pracy nad kołami, druga sprawa która mnie intryguje to wewnętrzna część - czy też została odnowiona??

Pozdrawiam

Do polerki została maszyna do polerowania felg,masa papierów wody i czasu,a na końcowy efekt użyłem pasty AutoSol i pp50.

Co do wewnętrznej strony to nie była malowana ponieważ wtedy miałem ograniczony budżet a kolor i tak miał być tylko na jeden sezon tak że szkoda tylko lakieru,wewnętrzna strona została tylko umyta i nawoskowana.

Teraz zastanawiam się nad zmianą koloru na jakiś fluorescencyjny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ogromne znaczenie mają elementy niewidoczne ewentualnie mało widoczne, sam dlugo szukałem firmy która moglaby polakierować felgi z każdej strony tak by wyglądały jak prosto z fabryki, nie jest to prosty temat. Wiekszość firm lakierując face felgi zapyla tył i wygląda to beznadziejnie. Teraz wygląda to tak (choć niebawem będzie zmiana)

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał dobrej roboty , końcówki rantów widzę też miód . Działaj działaj i tylko patrzeć jak pylica cię zje , ja mam stwierdzoną :roll: , pracuj w masce do aluminium nawet gdyby ona miała kosztować milion euro :p mówimy o obróbce na sucho

Jacku gti ja już wożę tylko do malowania proszkowego , ja tylko w domu piaskuję na to podkład epoxydowy po odparowaniu akrylowy , i masz pomalowane lukier z kazdej strony . Teraz w proszku masz nawet perły i xyraliki :-bd sorry za OT pozdrawiam

msslo6zgdzk

3SwOTlm7Gfs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...