Skocz do zawartości

[test]autobrite clear vue


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich amatorow :)

Dzisiaj test autobrite clear vue. Próbkę otrzymałem od autofanatic za co bardzo dziękuję.

Dołączona grafika

Na placu boju :)

Dołączona grafika

Kilka słów od producenta:

Jest to intensywny środek do czyszczenia powierzchni szklanych w pojazdach. Bezproblemowo usuwa wszystkie ślady po olejach oraz najcięższe

zanieczyszczenia pozostawiając szyby czyste i niesamowicie przejrzyste. Idealny jako przygotowanie szyby pod Autobrite Repel.

Kolor: zielonkawy

Zapach: chemiczny, pierwsze skojarzenie zapach podobny do brilliance od nielsena

Konsystencja: i tu się zdziwiłem, w butelce płynna a po wylaniu na pad wygląda jak kisiel

Cena: 49zł

Dostępne pojemności: 500ml

Aplikacja: Przed użyciem porządnie wstrząsnąć. Nanieść niewielką ilość produktu na aplikator i rozpocząć nakładanie kolistymi ruchami o

umiarkowanym nacisku. Rozprowadzać produkt dopóki nie zostanie nim pokryta cala szyba. Nadmiar wyschnie po upływie 3-5min, należy zetrzeć go za

pomocą nawilżonego ręcznika z mikrofibry pozostawiając przejrzystą i wolną od smug powierzchnię.

Uwaga: Drażniący dla oczu i skóry. W przypadku kontaktu ze skórą przemyć dużą ilością wody. W razie kontaktu z oczami przemyć dużą ilością

wody i zasięgnąć porady lekarza. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Używać rękawiczek i gogli ochronnych.

Zacznijmy :)

Środek aplikowałem gąbkowym aplikatorem. Polecam tri color na żółtej stronie(ja niestety nie posiadam). Taka średnia kropla clear vue wystarczy

na małą szybę np. tylnią.

Dołączona grafika

Z czym musiał się zmierzyć środek? Brudy z dnia codziennego: waterspoty, tłuste plamki, zanieczyszczenia miejskie.

Zdjęcia baardzo marne ale chyba mnie nie wyrzucicie za to z naszego klubu AA?

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zabrałem się do roboty i kolistymi ruchami bez zbędnego nacisku nałożyłem clear vue na szybę przednią jasnego groma.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

50/50 wypolerowane i oczekujące

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Efekty końcowe po przetarciu MF

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Środek nie jest pylący a jego spolerowanie to bajka. Całe brudy zostaja na mikrofibrze

Dołączona grafika

Wady: zapach mógłby być przyjemniejszy, mógłby chociaż troszkę usunąć drobne ryski :)

Zalety: nie pyli, łatwo się poleruje, poprostu dobrze czyści szyby z różnych uporczywych brudów

Podsumowanie: Jak dla mnie jest to ciekawy środek. Dobre uzupełnienie dla zwykłych płynów do czyszczenia szyb. Tego czego nie pozbędzię

się płyn można usunąć dzięki clear vue. Oczywiście trzeba pamietać, żeby szybki umyć wcześniej a nie traktować tego środka jako zamiennik do

czyszczenia często zapiaszczonych/zakurzonych szyb samochodowych. Zachęcam do dyskusji i pytań.

Pozdro antonio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ten clear bue- to powiedzmy jest środek systemowy- jak naapisał jasny grom- powinno sie ripela zapodać na to- ot taki cleaner tylko do szyb a potem ubranko w postaci ripela- taki system tylko że do szyb- na logikę biorą :u czyli kontynuuując- można porównywać go z systemem car lacka- dobrze prawię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...