Skocz do zawartości

Witam sedecznie


Darfe

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Z tego co widzę, to tak jak niektórzy przyszedłem z innego forum:) Po zagłębieniu się w tematy zauważyłem, że atmosfera u Was jest znacznie przyjemniejsza. Mam takie wrażenie jakbyście wszyscy się znali od dawna i razem od dzieciaka w piłę pod blokiem grali:) Od małego pomagałem ojcu przy czyszczeniu poloneza, nysy czy dużego fiata potem przewijały się jakieś inne rodzinne autka. Teraz od 5 lat jak mam już swoje to sąsiedzi uważają mnie za wariata bo ciągle przy aucie siedzę i coś pucuję, a rodzina nie chce moim autem jeździć bo się boją ze coś pobrudzą:) Co prawda nie zawsze robiłem to ze sztuką detalingu, ale starałem się jak mogłem. Cała masa marketowych wynalazków nanoszona na auto kiedyś wg mnie dawała radę. Teraz już się trochę nauczyłem i stosuję inne środki. Jak będzie chwila czasu to cyknę fotkę mojego malutkiego "arsenału" Nie mam jeszcze wszystkiego co bym chciał, ale powoli kolekcja się rozrasta. Studiuję mechanikę i budowę maszyn, a konkretnie kończę ją studiować bo trzeba się tylko (albo i aż) obronić. Autem, nad którym się pastwię jest leciwa już Honda Civic VIgen z silnikiem 1,5 114km. Jest z grudnia 95 i jest to zupełny początek produkcji tej generacji.

Dołączona grafikaDołączona grafika

Niestety obydwie fotki robione komórką.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam takie wrażenie jakbyście wszyscy się znali od dawna i razem od dzieciaka w piłę pod blokiem grali

Pod blokiem byliśmy, ale w piłkę nie graliśmy.. http://www.detailingclub.pl/download/file.php?avatar=308_1299164076.gif :lol:

Bardzo sympatyczne przywitanie Darek, czuj się jak u siebie, pokazuj arsenał, pisz, pytaj, czytaj, jesteśmy otwarci na nowych a tym bardziej aktywnych użytkowników :ymhug:

Hondzia piękna, sam choruje na te starsze (IV, V, VI) generacje.. :ymdaydream:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Darek,

Jedno z fajniejszych przywitań na forum :f

Jest tu nas mała garstka aktywnych userów, ludzi przyjaznych, z poczuciem humoru wiec

i atmosfera "rodzinna" . Aaaaaa.... zapomniałem jest też koza =))

Rano serwujemy sobie ~o) a wieczorami czasem i coś mocniejszego się znajdzie :lol:

Wpadnij czasem:

http://www.detailingclub.pl/viewtopic.php?f=19&t=1306&p=44131#p44131

Masz Hondę w "jedynym słusznym" detailingowo kolorze, to będziesz se

mógł pogadać z niejakim Szynką, fajny z niego facio :u

Miękki lakier na tej marce to powszechny, międzynarodowy problem. :mrgreen:

Napisz skąd jesteś :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...