Skocz do zawartości

Dodo Juice Bouncer's 22


MrCleaner

Rekomendowane odpowiedzi

Apropos nowości od Dodo Juice, nie wiem czy ktoś śledził poczynania użytkownika The Bouncer przy tworzeniu wosku "homemade" w jego temacie na Detailing World .

Otóż Dodo Juice podjęło z nim współpracę, po tym jak w końcu udało mu się stworzyć wosk dający dobre efekty zarówno wg niego, jak i wielu innych osób z DW testujących jego #22 wosk.

Oto efekt tej współpracy:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Powstała nawet limitowana edycja 22 sztuk z własnoręcznym podpisem twórcy:

Dołączona grafika

Niestety cena - 33,95 GBP za 100 ml to jednak dość sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzialem ten temat na DW....

A tak swoja droga to dodo chyba pomysly konczy,bo co raz wiecej tych woskow robionych "pod kogos"....

Biorąc pod uwagę ilość wprowadzanych przez nich nowości, czy chociażby produkowanych przez nich wosków, to wydaje nam się, że na co jak na co, ale na brak pomysłów to chłopaki z Dodod Juice raczej nie mogą narzekać :-bd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no pomysly to maja tyko jakos nie maja wziecia te nowosci (kto z was uzywa produkty zaproponowane w 2011??)

Mysle ze ten wosk buncer's to bardziej goni za reklama z DW niz za konkretnym projektem.Bo cos ciezko mi pomyslec ze dodo nigdy takich kabinacji nie probowala....

Produkty mają wzięcie i to całkiem niezłe, ale niestety nie w Polsce.

W Anglii jednak rynek zbytu produktów detailingowych jest o niebo większy, a stosunek cen produktów do zarobków pozostawimy bez komentarza (bo i po co się denerwować :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwowac sie to nie ma o co :u

Pomijajac rynki Polski Angielski,Czy Wloski jak w mojej sytuacji,dodam jeszcze Wegierski,ktory troche znam...

Dodo wèrpwadzilo miedzy koncem 2010 i poczatkiem 2011:

Srodek do mycia felg

2 polish do metali

selat do plastiko

mikrofibra

torba zamknieta do siuwaksow

termalade do smoly

srodek do szyb na metanolu

polish do szyb

selan do szyb

i rotacje spindoctor pro.(innych nie pamietam.

Ile z tych produktow widac na DW??

A ile na innych forach??

nie zebym sie czepial,dodo to moje ulubione woski,jak juz kiedys pisalem,i tak jak polecalem niektorym na PW ;)

Ale jakos te ostatnie wyposty nie bardzo mi sie podobaly,Wlasnie wczoraj wieczorem zamienilem kilka maili z detailerm pro z Wegier i on tez mysli ze wypuszczenie tego wosko,to bardziej chwyt komercyjny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...