Skocz do zawartości

[PrezentacjoTest] Płyn do szyb Rise and Shine Blue Diamond


Rekomendowane odpowiedzi

Witam to mój pierwszy teścik więc proszę o wyrozumiałość i rady na przyszłość :D

Najpierw kilka informacji wstępnych a mianowicie pacjent to szybki w mojej corsinie, środek to koncentrat a wiec nalezy go rozcieńczyć z woda deminiralizowana/destylowaną ja osobiście środek rozcieńczyłem w stosunku 1:8 R&S przewidują możliwość rozcieńczania 1:10 a dla mocnego brudu 1:5 więc moje rozcieńczenie plasuje tak po środku. Zapaszek alkoholowy ale nawet przyjemny nie drażnił co potwierdziła moja druga połówka

Przechodzimy do testu:

Diamencik i pomocnik w postaci Janka

Dołączona grafika

Pacjent ślady po wczorajszym deszczyku

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Do roboty 3 strzały na szybę + 1 na jana

Dołączona grafika

I mamy Diament

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Teraz wnętrze ślad po navi chyba sprzed 2 miechów wiem wiem po prostu zawsze jak czyściłem auto umykało mi to

Przed

Dołączona grafika

Po

Dołączona grafika

Zdjęcia w trochę większej rozdziałce - http://www.fotosik.pl/u/siqor/album/1040944

Wrażenia z pracy z produktem jak najbardziej pozytywne ładnie czyści, fajnie się z nim pracuje wystarczy kilka ruchów obracamy ściereczke i kilka ruchów suchą strona i gotowe, nie pozostawia smug przynajmniej nie zauważyłem ich pod słońce. Dodatkowo zaobserwowałem po ostatnich opadach na szybie delikatne właściwości hydrofobowe a mianowicie jakby mmniej kropel deszczu na niej zostawało i są zdmuchiwane podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę Jarek, że z kopyta zaczynasz pobyt na forum, podoba mi się to :u

Co do samego tematu, fajny, schludny test. Czy masz może porównanie do innych środków tego typu występujących typowo w detailingu?

Zapaszek alkoholowy ale nawet przyjemny

No to i Nam się spodoba.. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz może porównanie do innych środków tego typu występujących typowo w detailingu?

Narazię tylko do marketów a to juz inny świat na korzyśc R&S. Dostałem od kumpla trochę chwalonego przez wszystkich megsa więc zobaczę jak się nim pracuje w porównaniu do R&S (tylko niech przestanie lać :-w )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny test. Zawsze z środkami do szyb zastanawiałem się jak muszyska i inne gadziny doczyści. Wiem wiem że teraz nie sezon na nie ale kiedyś możesz zobaczyć jak takie klejące świństwa będą schodzić.

Zapaszek alkoholowy ale nawet przyjemny

No to i Nam się spodoba.. :mrgreen:

Większości się nawet by podobał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

W końcu postanowiłem podzielić się z wami moimi spostrzeżeniami dotyczącymi porównania płynu do szyb R&S oraz Megsowego. A więc co do siły działania (rozcięczenie 1:10) to w przypadku obydwu produktów jest porównywalna a przynajmniej ja nie widzę różnicy tak samo ma się sprawa z mazaniem się produktów a raczej z jego braku. Zapach no tu lekko na prowadzenie wysuwa się megs za ładny owocowy aromacik bez nuty alko, natomiast R&S dochodzi go na prowadzeniu fajnym poślizg przy myciu który mi osobiście bardzo podchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...