Skocz do zawartości

A minetoo bawi się tym


minetoo

Rekomendowane odpowiedzi


  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie bądź taki skromny, dużo tego jest :u

Widzę, żeś miłośnik Nattys'a. I musisz dużo lakierów ciąć skoro zapas 3M'a taki.

Parę pytań:

1. DP glaze do felg - może parę słów w odpowiednim dziale?

2. Rain Clear - to niewidzialna wycieraczka? Jakieś porównanie do innych tego typu środków?

3. Preparaty z Surf City - to do skór? Może mały opis?

4. Meguiars #7 - często go używasz? Jak przebiega aplikacja? Stosowałeś go maszynowo?

ps.

Mam taki sam opryskiwacz ciśnieniowy 5l :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rain Clear

Preparat w żelu od Glass Sience.

Do pełni szczęścia wymaga dedykowanego cleanera (wzrasta trwałość)

Spełnia swoje zadanie poprawnie (szyba sucha już od 60km/h) a przy tym ma kosmiczną wydajność i daje radość z obcowania z czymś egzotycznym :)

Preparaty z Surf City

Na zdjęciu są dwa.

Po lewej jest szampon (średni wash and wax) a drugi to fantastyczny cleaner/conditioner do skóry o zapachu "dawno garbowanej"

Meguiars #7 -

Maszynowo odradzam.

Lepiej aplikatorem z MF.

Konsystencja,kolor,efekt i działanie identyczne z Zymol HD Clense (zastanawiające)

Efekty?

Oszałamiająca "tłustość lakieru"

Praca trudno dla nowicjusza.

Not user friendly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca trudno dla nowicjusza.

Not user friendly :)

I właśnie dlatego ciągle się przed nim wzbraniam - nie potrafię nałożyć go tak aby zetrzeć bez problemu.. :roll: A wiem, że głębie i tłustość daje niesamowitą.

Polerujesz od razu po nałożeniu na cały element/auto czy jedynie na część?

Konsystencja,kolor,efekt i działanie identyczne z Zymol HD Clense (zastanawiające)

Faktycznie.. Szkoda, że nie masz żadnego Zymola w kolekcji, ja spróbuje u siebie porównać działanie na #7 i HDC, jeśli różnicy nie będzie - nie zamierzam przepłacać :u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się śmiesznie złożyło że że jak miałem Carbona nie miałem HDC jak miałem HDC nie miałem wosku Z :)

Więc nie wiem :oops:

Ale nawet bez dedykowanego cleanera jak mi coś leży 3 miesiące na aucie to jest już aż nad to :) a taki wynik nie trudno osiągnąć.

Oczywiście troszkę nie poprawne jest to moje porównanie #7 do HDC bo to inne produkty ale miałem na myśli tylko aspekty wizualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie. U mnie combo Carbon+HDC czekaja na otwarcie sezonu i stąd moje zainteresowanie #7 w kontekscie wydłużania/skracania trwałości wosku przez glaze. Niestety #7 nigdy nie miałem, tylko DC2 - ponoc to b. podobne produkty. Na Hondowskim Pirates Black Pearl robił pięękny efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#7 stosuje zawsze na kolory z potencjałem.

Ja akurat nie jestem zwolennikiem super trwałości tak miesiąc i wax off :)

Jestem przekonany ze Twoje połączenie na wiosnę da radę ok 3 miesięcy bez problemu :)

Sam sprawdzę bo na wiosnę 3* Z będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...