Skocz do zawartości

BMW 3 e92 328i - wnętrze


kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Zazwyczaj wrzucam relacje w których przeważa korekta lakieru, tym razem nietypowo dla mnie. Relacja jedynie z czyszczenia wnętrza bardzo ładnego BMW serii 3. BMW w wersji USA 328i, bardzo fajny kolor bodajże Monaco Blue. Ciosać lakier będziemy na wiosnę, na pierwszy rzut poszło tym razem wnętrze.

Dołączona grafika

Skóry wyczyszczone i zaimpregnowane dwa razy Glipotnem, warty polecenia produkt o czym chyba każdy wie :)

Poniżej pare 50/50

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Plastiki wyszczotkowe i wymikrofbrowane z pomocą apc Smartwax. Następnie zabezpieczone SmartDressingiem.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dywaniki i dywan w środku po wymontowaniu foteli wyprane pucerakiem 100 + środki tersusa.

Dołączona grafika

Niestety gdzieś zaginęła fota dywaników po wypraniu...

Finalnie wyszło coś takiego :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Właściciel bardzo zadowolony, nie mógł uwierzyć jak zobaczył pięćdziesiątki :) A jak wiadomo zadowolony klient to najlepszy klient :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No ładnie ładnie :u Fajny kolor będziecie mieli do korekty jak dojdzie do skutku B-)

P.S. Kuba gdzie Ty teraz urzędujesz bo miałeś być na Fordońskiej, i co?

Ostatnio chyba widziałem na Andersa Twojego Peugota pod siłownią...czyżbyś tam chodził?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie ładnie :u Fajny kolor będziecie mieli do korekty jak dojdzie do skutku B-)

P.S. Kuba gdzie Ty teraz urzędujesz bo miałeś być na Fordońskiej, i co?

Ostatnio chyba widziałem na Andersa Twojego Peugota pod siłownią...czyżbyś tam chodził?

Teraz Toruńska 60, to już tak finalnie :) Zapraszam w każdej wolnej chwili do siebie, tylko wcześnie zadzwoń.

Peugeot od miesiąca stoi w garażu gdzie odbywa się transplantacja serca, ale fakt faktem mogłeś mnie widzieć przy siłowni jakiś czas temu. Chodzę tam bo jak wiadomo łape trzeba zrobić jeśli chce się polerować czasem po 10-12h dziennie :)

och, Kubuś, miło, że Nas odwiedziłeś :u

Bardzo fajna praca, 50/50 robi wrażenie :)

Czy właściciel będzie przyjeżdżał na regularną pielęgnację wnętrza? Szkoda roboty i szkoda skóry żeby to zaniedbać..

Heheh ach ten Kubuś :D Z właścicielem ustaliliśmy że co półroku będziemy robić taki zabieg, mam nadzieje że za każdym razem nie będę musiał walczyć jak tym razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...