Skocz do zawartości

Ręcznik do wycierania-zagwozdka.


MARCO

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym sobie sprawić...yyy...znaczy się autkom prezent pod choinkę i pomyślałem o porządnym ręczniku do osuszania.

Póki co są macane tylko fluffym który rewelacyjny jak wiadomo nie jest.

I teraz tak ,interesuje mnie mięsko za rozsądne pieniądze.

Microfiber Madness kusi ale trochę za drogie.

Najbardziej do mnie przemawia CG Mammoth ale ma jedna,jak mi się wydaje wadę-jest za duży i może być trochę nieporęczny. Może zamiast niego dwa mniejsze Sasquatch,e albo Max,y?

Może Profi polish?

Jakieś inne propozycje?Czego używacie?

Doradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja bym wziął jednak Microfiber Madness wiam ze cholernie drogi ale w testach deklasuje innych ja używam dwóch Fluffiego i Orange Drying Towel ale ten ostatni chyba po ostatnim użyciu idzie do dolnych partii i progów bo wyraźniej stracił na puszystości i tu jestem zdania jak juz coś kupować to dobrego a nie bawić się w półśrodki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ost kupilem sobie recznik waflowy Sonus Blue Perl, mam porownanie tylko z fluffy(o jankach nie mowie) i jak na jego cieniutka strukture radzi sobie ok. Jednak wlasnie waflowa struktura powoduje ze boje sie go jakos uzywac na vag-owym czarnym lakierze.

Duzo zalezy kiedy kupowales fluffiego bo juz kilka razy czytalem jak i sam moge potwierdzic ze zmieniala sie ich struktura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory używałem Fluffiego, żółtego CG i żółty oraz niebieski z Megsa. Wydaje mi się że Fluffie jest okey ale narobiłeś mi smaka na Microfiber Madness (ten nowy biały za 90zł). Też wychodzę z założenia że jak już wydawać na coś kasę to tylko konkretne rzeczy, półśrodki powodują że dalej mamy ochotę na tą wyższą półkę. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madness...Ale tez bym o fluffim zle nie mowil,wydaje mi sie ze nie traci tak bardzo z czsam jak konkurencja.Mam gold pluscha i fluffi.Fluffi troche siadl,ale nie tak bardzo jak gold plush....i do tego cena....Madness jak na 3 miesieczne uzywanie to narazie super sie sprawuje.A waflowych to tylko do szyb uzywam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ja polecam wafel flexipads, kupno doradził mi spec i nie żałuję. Puszyste ręczniki ciężko nasiąkają woda i nie są wygodne do osuszania. Gruby nie znaczy lepszy. Flexi świetnie wciąga wodę a drugiego dobrze mieć na dosuszenie. Myślę, że każdy wafel podobny do flexi będzie działał bardzo podobnie i będzie dobry, nawet dużo tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja suszę auto JN, puszyste ręczniki (myślę, że wafle również), aby dobrze chłonęły wodę, należy przed pracą zwilżyć, na przykład mgiełką z opryskiwacza, wtedy woda lepiej łapie. Przerabiałem suche ręczniki na karoserii, póki złapie wodę, można sobie żyły podciąć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam wafel flexipads, kupno doradził mi spec i nie żałuję. Puszyste ręczniki ciężko nasiąkają woda i nie są wygodne do osuszania. Gruby nie znaczy lepszy. Flexi świetnie wciąga wodę a drugiego dobrze mieć na dosuszenie. Myślę, że każdy wafel podobny do flexi będzie działał bardzo podobnie i będzie dobry, nawet dużo tańszy.

Cos w tym jest... Do tej pory suszyłem tanimi waflami kupionymi 2 lata temu w temachem. Wafel jak wafel, wiadomo nic nadzwyczajnego. Suchy wody nie pije, dopiero jak zwilgotnieje - dlatego zaczynam od szyb, a dopiero potem dach, maska i boki. Dzisiaj pierwszy raz uzywalem fluffiego. Recznik duzy, b. duzo wody moze w sobie pomiescic, ale z powodu gabarytow i wagi nie jest tak wygodny jak mniejszy i sporo lzejszy wafel. Ktos na fluffiego mowil, ze to recznik kapielowy - przesada, ale z ziarnem prawdy w sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam wafel flexipads, kupno doradził mi spec i nie żałuję. Puszyste ręczniki ciężko nasiąkają woda i nie są wygodne do osuszania. Gruby nie znaczy lepszy. Flexi świetnie wciąga wodę a drugiego dobrze mieć na dosuszenie. Myślę, że każdy wafel podobny do flexi będzie działał bardzo podobnie i będzie dobry, nawet dużo tańszy.

Cos w tym jest... Do tej pory suszyłem tanimi waflami kupionymi 2 lata temu w temachem. Wafel jak wafel, wiadomo nic nadzwyczajnego. Suchy wody nie pije, dopiero jak zwilgotnieje - dlatego zaczynam od szyb, a dopiero potem dach, maska i boki. Dzisiaj pierwszy raz uzywalem fluffiego. Recznik duzy, b. duzo wody moze w sobie pomiescic, ale z powodu gabarytow i wagi nie jest tak wygodny jak mniejszy i sporo lzejszy wafel. Ktos na fluffiego mowil, ze to recznik kapielowy - przesada, ale z ziarnem prawdy w sobie.
jak ci jego rozmiar przeszkadza przetnij go sobie na pol i obszyj ja z starszym chyba 2 letnim tak zrobilem bo juz mniej chlonal wody i teraz latwiej mi go wykrecic czy nawet operowac ;)

ja przerobilem wafel sonusa i bez rewelacji dlatego na sezon jest juz nowy fluffi, sonus do docierania a stary fluffi do wnek itp:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

a ja mam troche inne pytanie dotyczace recznikow waflowych,moze wydac sie smieszne, ale czy sa one az tak delikatne ze mozna je tylko wyzymac, a nie mozna strzepywac co jakis czas? bo mam w sumie nowy recznik a juz sie zacza pruc, nie wiem cz to wina recznika czy po prostu ja nieumiejetnie sie z nim obchodzilem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam DODO Supernatural DRYING Towel....

Dlaczego?

Jest wielki.

Jest biały.

Po położeniu na auto, niczym przyklejony.

Minus:

-Cena

- Do obsługi potrzeba zazwyczaj drugiej osoby

Trzy pociągnięcia i auto osuszone wstępnie jak należy :)

Swój mam już trzeci rok i nie żałuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...