Skocz do zawartości

[test] 4nano apc predator


Rekomendowane odpowiedzi

Kolor: biały

Zapach: podobny do jakiegoś płynu do mycia naczyń coś w tym stylu

Cena: 500 ml - 29 zł 1000 ml - 45 zł 5000 ml - 179 zł

Konsystencja: płynna

Rozcieńczenie: ja stosowałem 1:1, producent nie przewiduje rozcieńczenia, chodzą słuchy, że 1:50 też ma dobrą siłę czyszczącą.

Wydajność: 1 strzał na nieduży element wystarczy.

Kilka słów od producenta: Predator to wysokiej skuteczności, gotowy do użycia produkt do usuwania plam oraz zabrudzeń z prawie każdej powierzchni. Z jego pomocą bez trudu usuniesz zabite instekty z lakieru, wyczyscisz deskę rozdzielczą, tapicerkę i inne elementy Twojego samochodu.

Jak widać zastosowanie szerokie ;)

Na początku zabrałem się za opony nie myte od 2 miesięcy

Dołączona grafika

po umyciu wysuszeniu i nałożeniu dressingu

Dołączona grafika

Następnie podziałałem coś pod maską

Dołączona grafika

Dołączona grafika

po

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Drobne szczegóły, które każdy detailer uwielbia :lol:

Dołączona grafika

po

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Czas na drobny nagar z silnika po wewnętrznej stronie maski

Dołączona grafika

Dołączona grafika

po

Dołączona grafika

co tam dalej hmm może zamek nie czyszczony chyba nigdy?piękna grubiutka warstwa brudu

Dołączona grafika

Dołączona grafika

tu potrzebne były dwa podejścia predatora widać, że ruszył ten syf ale w 100% sobie nie poradził nie chciałem używać szczotki drucianej bo nie o to tu chodziło

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Spróbowałem też z nagarem na samym silniku coś też ruszył...

mega stary syf

Dołączona grafika

po

Dołączona grafika

Podsumowując jak dla mnie predator ma potencjał. Jakieś drobne zakamarki typu wlew paliwa itp no problem, inne również. Cena też zachęcająca. Zapraszam do dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Drogi Antosiu,

Jak widać zastosowanie szerokie ;)

Jak to APC (All Purpose Cleaner ;) )

po umyciu wysuszeniu i nałożeniu dressingu

Nic mi to nie ukazuje jak oponę domyło :)

Rozcieńczenie: ja stosowałem 1:1, producent nie przewiduje rozcieńczenia, chodzą słuchy, że 1:50 też ma dobrą siłę czyszczącą.

Rozbieżność między nierozcieńczalnością a stosunkiem 1:50 (i mimo wszystko dalszej skuteczności) jest ogromna. Więc jak w końcu? Czy taki nierozcieńczony nie uszkodzi/odbarwi elementów na przykład deski rozdzielczej? Czy środek rozcieńczony 1:50 będzie równie skuteczny co ten nierozcieńczony?

Wybacz, żem taki czepialski :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to APC (All Purpose Cleaner )

:D

Nic mi to nie ukazuje jak oponę domyło

niestety nie mam foty po umyciu tylko z nastepnego dnia po dressingu

Rozbieżność między nierozcieńczalnością a stosunkiem 1:50 (i mimo wszystko dalszej skuteczności) jest ogromna. Więc jak w końcu? Czy taki nierozcieńczony nie uszkodzi/odbarwi elementów na przykład deski rozdzielczej? Czy środek rozcieńczony 1:50 będzie równie skuteczny co ten nierozcieńczony?

no więc nierozcieńczonego na pewno nie poleciłbym na pewno żadnemu wrogowi do mycia wewnątrz. Nie wiem skąd taka duża rozbieżność jj może warto podpytać kogoś z 4nano:)

więcej testów i opinii na temat predatora na wiecie jakim forum "mało istotnym" :lol: :lol: :lol:

Wybacz, żem taki czepialski

spoko browara mi wisisz za te obszerne wyjaśnienia =))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie miedzy nierozcienczonym a 1 do 50 to jest niesamowita roznica.Cos tu nie tak...

wiem o tym ale tak słyszałem najlepiej podpytać 4 nano jak pytałem jak bardzo można go rozcieńczyć powiedzieli, że nie przewidują rozcieńczenia ale 1:50 dawał radę więc sam nie znam szczegółów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze, że daje sobie rae a cena też nie majątek Oo

5000 ml - 179 zł

ValetPro Citrus PreWash 5l - 90zł

Nielsen Cyclone 5l - 105zł

StjarnaGloss Stark Blue 3,78l - 90zł

Autobrite MPC 5l - 100zł

Bilt Hamber Surfex HD 5l - 90zł

Meguiars APC 3,78l - 100zł

Ja bym jednak z tym polemizował ;)

Ciekawi mnie (i nie tylko mnie) sprawa tego rozcieńczenia. Antonio, zaradny chłopak jesteś, dowiedz się co 4nano mówi :u

Browar wyślę na maila, podaj na PW ;))

ps.

Podoba mi się Twoja robota ze szczegółami pod maską :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Moje ustosunkowanie jest proste, preparat zostal stworzony z mysla zeby uzywac go nie rozcienczonego, to ze forumowicze zalewaja go woda to ich sprawa My nie bedziemy podawac stezen bo uznalismy. ze to ktore dostajecie w gotowym produkcie jest silne na tyle zeby usuwac mocne zabrudzenia i delikatne na tyle zeby nie robic szkod. Jakby to prosto ujac, nie zabraniamy go rozcienczac ale rowniez nie polecamy i kazdy kto to robi, robi to wg. wlasnego uznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie,

Dawno tu nie zagladalem, oj bardzo dawno :ymblushing: Postaram sie nadrobic zaleglosci 8-)

Tak jak zacytowal mnie Antonio - preparat jest gotowy do uzycia i rozcienczanie go nie jest konieczne, oczywiscie nikt Wam tego nie zabrania niemniej jednak musicie do stezen dojsc sami.

Predator nie jest zwyklym APC, moze nalezalo sie go nazwac MPC... w kazdym razie, predator poza tym ze swietnie radzi sobie z wszelakim brudem i smarem, moze rowniez sluzyc jako cleaner do zarowno lekko jak i mocno zabrudzonej skory, prespray do prania tapicerki, zmywacz do naklejek (wysusza klej, nie robi 'glutkow' jak tradycyjne tar removery), zmywacz cmentarny ;) (zaschniete robaczki), drewna, a takze uzytku domowego czyli czyszczenia np. mebli czy plytek. Wszytsko to w nierozcienczonej postaci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...