Skocz do zawartości

Nissan GTR Korekta + Cquartz + Diamondbrite


shifty

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Już od dłuższego czasu nie robiliśmy aktualizacji naszych projektów. Mamy naprawdę spore i ciekawe materiały lecz ciągle brak czasu aby je umieścić na forum. :(

Jako że ostatnio przypadł mi do gustu GTR jako auto do codziennej jazdy, a zrobiliśmy ich kilka w tym roku to przedstawiam projekt na zupełnie nowym GTR, który trafił do nas prosto z salonu.

Oczywiście Nissan reklamuje GTR'a że ma lakier samoregenerujący się pod wpływem słońca i ciepła. Lakier ponoć jest samowystarczalny i nie wymaga absolutnie żadnych zabiegów ochronnych. My detailerzy wiemy że to jest bzdura totalna, a lakier w nowych Infiniti czy GTR'ach jest szalenie delikatny.

Zatem zapraszam i zobaczcie jak wygląda lakier na nowym GTR który ponoć ma się sam regenerować :lol: :lol: :lol:

Renowacja: 3M i Diamondbrite Ultra

Ochrona Lakieru: DOL IPA+Cquartz + po jednym dniu Diamondbrite Stage 2 DB05

Felgi: Diamondbrite alloy wheel protector.

Opony: Diamondbrite replenish

Wnętrze: Diamondbrite Fabric protector i gliptone

Dołączona grafika

By shiftys80s at 2011-12-29

Dołączona grafika

By shiftys80s at 2011-12-29

Dołączona grafika

By shiftys80s at 2011-12-29

Dołączona grafika

By shiftys80s at 2011-12-29

Dołączona grafika

By shiftys80s at 2011-12-29

Dołączona grafika

By shiftys80s at 2011-12-29

Dołączona grafika

By shiftys80s at 2011-12-29

Dołączona grafika

By shiftys80s at 2011-12-29

Dołączona grafika

By shiftys80s at 2011-12-29

Dołączona grafika

By shiftys80s at 2011-12-29

Dołączona grafika

By shiftys80s at 2011-12-29

Dołączona grafika

By shiftys80s at 2011-12-29

Dołączona grafika

By shiftys80s at 2011-12-29

Dołączona grafika

By shiftys80s at 2011-12-29

Dołączona grafika

By shiftys80s at 2011-12-29

Dołączona grafika

By shiftys80s at 2011-12-29

Dołączona grafika

By shiftys80s at 2011-12-29

Dołączona grafika

By shiftys80s at 2011-12-29

Dołączona grafika

By shiftys80s at 2011-12-29

Dołączona grafika

By shiftys80s at 2011-12-29

Zapraszamy do obejrzenia relacji na Facebook:

http://www.facebook.com/pages/Diamentowa-Ochrona-Lakieru/150583888295144

Poniżej filmik z realizacji:

wNeKUxvLCCM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


auto miażdży B-) kolor też piękny! w sumie to te dwa elementy już poniekąd przysłaniają że człowiek zachwyci się produktem samym w sobie, a dopiero potem jakością korekty ;)

tak przy okazji - ile godzin zajęła całość? i czy filmik kręcony z ręki? bo taki ładnie zrobiony ze sztywnej dłoni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie ;) jeśli chodzi o powłoki samo-regenerujące się to jestem innego zdania ;) spróbujcie "zalać" wrzątkiem miejsce gdzie są rysy , robiłem tak na swoich próbkach i działało , widziałem prezentacje bodajże na lexusie i też efekt był pozytywny ;)

tak dla ciekawskich :)

1BoyarJq75U

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten samo-regenerujący się jest to lakier top coat , clear coat. W najprostszym tłumaczeniu działa to tak że mamy zadrapania zostawiamy autko na słońcu , gdzie pod wpływem temperatury zasklepiają się rysy , ja kuracje przeprowadzałem opalarką , ponieważ proces ten o wiele się skrócił i w ciągu 1 minuty rysy mi się zasklepiły. Robiłem kilka prób i z gorącą wodą i opalarką i wyszły pozytywnie , tutaj jeszcze inna próbka również robiona opalarką:

20vKATubPwE

W sumie jak dobrze pójdzie to dalej ruszę w tym temacie bo póki co to brak $$$ a w polsce możliwość rozwoju jest wręcz ujemna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten samo-regenerujący się jest to lakier top coat , clear coat. W najprostszym tłumaczeniu działa to tak że mamy zadrapania zostawiamy autko na słońcu , gdzie pod wpływem temperatury zasklepiają się rysy , ja kuracje przeprowadzałem opalarką , ponieważ proces ten o wiele się skrócił i w ciągu 1 minuty rysy mi się zasklepiły. Robiłem kilka prób i z gorącą wodą i opalarką i wyszły pozytywnie , tutaj jeszcze inna próbka również robiona opalarką:

20vKATubPwE

W sumie jak dobrze pójdzie to dalej ruszę w tym temacie bo póki co to brak $$$ a w polsce możliwość rozwoju jest wręcz ujemna ;)

Miłosz w praktyce ten lakier zupełnie nie zdaje egzaminu. Już dawno temu robiłem testy na tych lakierach. Obserwowaliśmy auta naszych klientów i nawet jak samochód stał w pełnym słońcu to nie było widać progresu.

Owszem muszę przyznać, że ten lakier bardzo łatwo się poleruje, wystarczy że złapie temperaturę i delikatnie się z nim obchodząc zrobisz dobrą robotę.

Wszystkie nowości z Car Pro pojawią się niebawem. :u

auto miażdży B-) kolor też piękny! w sumie to te dwa elementy już poniekąd przysłaniają że człowiek zachwyci się produktem samym w sobie, a dopiero potem jakością korekty ;)

tak przy okazji - ile godzin zajęła całość? i czy filmik kręcony z ręki? bo taki ładnie zrobiony ze sztywnej dłoni...

Autko zrobione w 1 dzień. Drugiego dnia nałożyliśmy tylko finish Diamondbritea.

Filmik kręcony z ręki zwykłym aparatem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe wtrącenie jeszcze ode mnie jeśli chodzi o te lakiery to moim zdaniem efekt jaki mamy uzyskać zależny jest od warstwy i składu chemicznego takiego lakieru. Ogólnie jest tak że sam lakier (ten co ja miałem z nim do czynienia) ma w swojej zawartości około 86% części stałych i jest rozcieńczalny do minimum 50% zawartości części stałych. Znając życie przed nałożeniem był rozcieńczony własnie do 50% jak i nie mniej stąd mizerny efekt. Nakładając ten lakier samemu i nie oszczędzając myślę że jest szansa uzyskać o wiele lepszy efekt jeśli chodzi o właściwości regenerujące się ;) Oczywiście wszystko jest do sprawdzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...