Skocz do zawartości

High Gloss Strong Compound z 4nano


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

High Gloss Strong Compound otrzymalismy w zestawie samplerow za uprzejmoscia firmy 4nano.pl

Cena za paste

250ml-45 zl

1000ml-145 zl

Sama past kolor bialy dosc gesta zblizona doi S17+

Auto jakie bylo robione HGSC to najnowszy model KIA OPTIMA w kolorze czarnym, korekta Flex+zolty pad Flexipads

Auto po umyciu i osuszeniu wygladalo tak

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Korekta wykonana na Flexie obroty okolo 1500 przejazdy 4 w poziomie 4 w pionie elematu, pasta bardzo dobrze sie rozprowadza nie sprawia problemow, pyli bardzo malo jedynie podczas fazy koncowej oraz w bardzo wysokich obrotach, co wazne jak producent pisze pasta 1 Step co na czarnym lakierze sie potwerdzilo w 100%

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Po korekcie nie bylo hologramow itp, wiec wykonczenie nam odeszlo 1 pasta 1 etap :u to duzy plus,druga zaleta ze pasta szybko sie wypracowuje i dziala dosc szybko, nawet na grubszych rysach jakie byly na tylnej klapie oczywiscie zrobilismy dopiero jedno auto i poczekamy na inne lakiery co sie bedzie dzialo

Auto bylo szykowane pod Cquartza wiec dokladnosc oczyszczenia lakieru jest wiadoma i nie zauwazylismy aby pasta posiadala wypelniacze, elementy wycierane IPA a pozniej cale auto umyte plynem YES

Trzeba jeszcze wziac pod uwage ze auto nowe 17km a rysy powstaly jedynie przez zle mycie i oszuszenia auta ,wiadomo ze nowe auto poleruje sie duzo latwiej niz kilkuletnie zniszczone przez zab czasu

Paste mozna w 100% polecic cena chyba zblizona do innych producentow i sklepow na naszym kraju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Te mocno wyglądające rysy to chyba po glinkowaniu, co? Pamiętam, że odświeżając Toyotę również narobiłem więcej kuku glinką niż było na lakierze przed. Ale z tego co jeszcze pamiętam, były to dość płytkie rysy, ot, takie wierzchnie zmatowienia. Słyszałem dobre opinie na temat past 4nano, ale wstrzymam się jeszcze z ostatecznym werdyktem, chciałbym zobaczyć jak tniecie jakąś starszą furę, na prawdę dojechaną, być może z twardszym lakierem. :)

Cenowo chyba troszkę gorzej wypada, nie może mi się strona sklepu odpalić, ale z tego co kojarzę Menzerna oscylowała w granicach 100-110zł/l a 3M 120-130zł/l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te mocno wyglądające rysy to chyba po glinkowaniu, co? Pamiętam, że odświeżając Toyotę również narobiłem więcej kuku glinką niż było na lakierze przed. Ale z tego co jeszcze pamiętam, były to dość płytkie rysy, ot, takie wierzchnie zmatowienia. Słyszałem dobre opinie na temat past 4nano, ale wstrzymam się jeszcze z ostatecznym werdyktem, chciałbym zobaczyć jak tniecie jakąś starszą furę, na prawdę dojechaną, być może z twardszym lakierem. :)

Cenowo chyba troszkę gorzej wypada, nie może mi się strona sklepu odpalić, ale z tego co kojarzę Menzerna oscylowała w granicach 100-110zł/l a 3M 120-130zł/l.

Auto dostalismy wlasciwie umyte z salonu i nie bylo potrzeby glinkowac jedynie co zrobilismy to troszke MAC124 i mycie szamponem to wszystko, co bylo i jak robione przed nami nie jestem w stanie odp.Menzerna jakos 100zl za 1L,wiec roznica w cenie jest spora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moglibyście porównaź jakoś tą pastę z shollem S17+ ?? Bo to tez pasta teoretycznie 1 step wiec by było ciekawe porównanie.

Znaczy:

-ten sam panel, -

-taka sama gąbka,

- te same przejazdy, ilość przejazdów i docisk

- Sprawdzenie pod halogenem przed ipa

- Sprawdzenie po IPA dla potwierdzenia braku wypełniaczy ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moglibyście porównaź jakoś tą pastę z shollem S17+ ?? Bo to tez pasta teoretycznie 1 step wiec by było ciekawe porównanie.

Znaczy:

-ten sam panel, -

-taka sama gąbka,

- te same przejazdy, ilość przejazdów i docisk

- Sprawdzenie pod halogenem przed ipa

- Sprawdzenie po IPA dla potwierdzenia braku wypełniaczy ;-))

Postaramy sie zrobic jak tylko Nam czas pozwoli to beda napewno relacje :u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A moglibyście porównaź jakoś tą pastę z shollem S17+ ?? Bo to tez pasta teoretycznie 1 step wiec by było ciekawe porównanie.

Od razu od siebie dodam, że S17+ jako one step średnio się nadaje. Ta pasta lubi zostawiać hologramy. Dopiero w tandemie z S40 jest czym pracować.

lakier-plastelina. Kupić czarne to strzał w kolano...

Wczoraj kładliśmy cquartz'a na nowiutką KIA RIO i lakier wydawał mi się twardszy. Za to Optima rysowała się od samego patrzenia na nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...