Skocz do zawartości

Brzozkowe co nie co


brzozek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w końcu i ja postanowiłem się ujawnić z manią "zbieractwa" :D, a że akurat siedzę w domu z chorą córka to jest okazja żeby popstrykać foty :)

Z racji tego że niby wolne a jednak nie, to pstrykałem jak miałem popakowane a że to poupychane po całym mieszkaniu to jest ciut nieporządek.

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

od lewej:

RejeX

Insta Finish Micro Cut

Insta Finish Cherry Wet Wax

Auto Finesse Tripple

Valet Pro Citrus Bling i z tyłu rozrobiony na QD

Duragloss Car Wash Concentrate #901

AutoGlym - Car glass polish

AutoGlym - Paint Renovator

AutoGlym - Super Resin Polish

AutoGlym - Ultra Deep Shine

Chemical Guys - EZ Creame

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

VALETpro Argus Leather & Vinyl Cream

My sheldan - squash

Tanner's cos tam - cleaner do skórki

DB - Spirit glass cleaner

DB - Tar & glue remover

DB - tire dressing

DB - Ultraglaze

DB - Diamond Cut

Turtle Wax - leather cleaner & conditioner

Collinite 476s Super Doublecoat

Bilt Hamber Auto Clay Soft

Tri Color

White Applicator

Duragloss Applicator

oraz aplikator z MF - gratisik od Mr.Cleanera

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Zestaw 3M'a żółty, niebieski i zielony koras od Klakiernika

w mniejszych "opakowaniach" biały i różowy koras by sąsiad lakiernik ;)

Wolf's Chemical Decon Gel vel Brake Duster

Optimum No Rinse Wash & Shine

Nigrin ze z woskiem

Cisnieniówka 1,5 litra

Kwazar Venus 2 litry jako pianownica

oraz kilka szmatek, które był akurat pod ręką ;) min. Monster Shine Fluffy Dryer 90/60cm

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

tu chyba nie ma co się rozpisywać ot pędzle, szczotki

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

ściereczki 3M'a

Tenzi Car Max

Tenzi Texwash

Nielsen Finesse

Opona by BP :d

Duragloss All Purpose Cleaner (APC) #401

Carrefour'owski szprej na asfalt - na felgach nawet działał ;)

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Silver - no prawie mój, kumpel chce kupić Lare więc z silverka go oswobodze :)

BP z Leroy'a

BP 3M'a

Sonax ekstrim krwawiący

Mercury litrowy

Gabasy a APP - jak na razie kilka razy użyte i całkiem dobrze się mają.

Futro z ... blizej nie określone :D ale robiąc ostatnio lampy w prezesowym Volvie dało radę.

i ostatnia fota prosto ze szmateksu :D

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

rózne , rózniste szmateksy, kilka janków, kilka Carrfurowskich , a te na mniej więcej środku to zakup wakacyjny prosto z namiotu "wszystko za piątaka" ale są takie jakieś puszyste i mięsiste, dobrze mi się nimi poleruje.

Jeszcze wiaderka by Castorama + grit również by Casto, opryskiwacz 5 litrowy i to chyba było by na tyle co uzbierałem w ciągu 1,5 roku, chociaż kumulacja zakupów to ostatnie 2-3 miesiące.

Myjki ani halogenów nie mam, gdyż mondeo mi się do łazienki nie zmieści :D:D - mieszkam w bloku a garażu nie posiadam, ale tu przychodzi z pomocą kolega i jak jest potrzeba to u niego mogę myć, a polerowanie albo u niego albo w robocie mamy kilka miejsc w garażu podziemnym tylko bez wody :(

Ufff to by na tą chwilę był na tyle ;)

BTW co mam awizo w skrzynce to żona pyta "co znowu kupiłeś ?" ale na szczęście widzi że butelasy wcześniej lub później będą użyte w słusznej sprawie :) tym bardziej że zrobiła 2 dni temu prawko i ...... z wielkim bólem serca będę musiał jej czasem dać czarnucha ;(

Pozdrawiam,

Brzozek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tak blinga jako QD , co prawda chciałem kupić FK ale zabrakło i wziąłem citruska, całkiem fajnie się z nim pracuje :)

Na wiosnę zakupię coś innego i kusi mnie nattys blue, ale jest jeszcze sporo czasu :D, niedługo mi się zbliża przegląd i ubezpieczenie, a w między czasie wypadało by łączniki stabilizatora wymienić bo po mału zaczynają się odzywać, więc na razie zakupom mówię zdecydowanie NIE :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie kolego JJ :

ad 1. Insta Finish Micro Cut - poświąteczny wyprzedażowy nabytek- nie próbowany jeszcze

ad2. DB zanabyte tuz przed świętami w Piotrze i Pawle - nie użyte jeszcze :(

ad3. szczotansy to ... spadek ;) po przeprowadzce do mieszkania po dziadkach były i te co lepsze i nie zajechane do konserwacji butów wziąłem do miziania skórki mondeo.

Wiem, wiem że padów mało, ale z maszynka dopiero nie dawno dogadałem się z kumplem, więc nie kupowałem wcześniej a te 2 co mam to wziąłem razem z próbkami 3M od klakiernika co by rachunek równiejszy wyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ;) a jak nie mam to musi poczekać trochę :D a mam jeszcze u rodziców "wodnika" do prania tapicerki, w zeszłą wiosnę prałem podsufitkę i podłogę i jak tylko zrobi się ciepło to przydało by się znowu odświeżyć bo dziecię moje nieco zadeptuje jasne dywany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz@rek - #401 całkiem dobrze daje radę, robiłem wnęki i dość dobrze doczyścił, jak kupowałem to też nic innego w waxparadisie nie było.

blaszczu - jeszcze nic nie mogę powiedzieć, kupowałem przed świętami i wziąłem po sztuce wszystkiego co było w Piotrze i Pawle ;) a pogoda nie sprzyja do działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...