Skocz do zawartości

Car Pro - Cquartz FINEST


shifty

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Jako jedni z pierwszych otrzymaliśmy jakiś czas temu najnowsze dziecko Car Pro - Cquartz Finest.

Nareszcie znalazłem chwilę aby poruszyć ten temat na forum - wiem że wiele osób już dawno mnie o to prosiło.

Produkt wygląda profesjonalnie. W opakowaniu znajduje się:

Cquartz Finest 50ml,

Aplikator

Szmatki

Mikrofibra,

Maska 3M

Certyfikat z nr seryjnym

Gwarancja

Dołączona grafika

By shiftys80s at 2012-01-29

Finest jest kierowany do profesjonalnych detailerów. Nie jest to produkt do odsprzedaży i nie będzie można go kupić w sklepach.

Standardowa wersja cquartz będzie sprzedawana tak samo jak dotychczas. Każdy może go nabyć i mogą go sprzedawać sklepy.

Nowa ulepszona formuła, znacząco wpłynęła na poprawę jakości produktu.

Jest o 25% twardszy, o 30% grubszy i gęstszy oraz trwalszy.

Postaram się niebawem umieścić zdjęcia z moich wrażeń z pracy tym produktem.

Dołączona grafika

By shiftys80s at 2012-01-29

Dołączona grafika

By shiftys80s at 2012-01-29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 3 tygodnie później...

I to jest prze-kosmiczne w Naszym kraju, firma reklamująca 6-cio letnie zabezpieczenie lakieru, bierze sobie jako jeden z dystrybutorów markę z zabezpieczeniem lakieru na maksymalnie 2 lata.

Jak się uda przy wspólnej pracy profesorów chemii i detailerow to wyjdzie około 8 lat ochrony lakieru.

Mam nadzieję i trzymam kciuki... aby się udało!!! :o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

I to jest prze-kosmiczne w Naszym kraju, firma reklamująca 6-cio letnie zabezpieczenie lakieru, bierze sobie jako jeden z dystrybutorów markę z zabezpieczeniem lakieru na maksymalnie 2 lata.

Jak się uda przy wspólnej pracy profesorów chemii i detailerow to wyjdzie około 8 lat ochrony lakieru.

Mam nadzieję i trzymam kciuki... aby się udało!!! :o)

To są 2 zupełnie inne produkty, o zupełnie innej charakterystyce. Robimy również hybrydy, lecz nie wpływa to trwałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...