Skocz do zawartości

MetalMagnes - stara dobra szkoła Detailingu


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi


  • 2 tygodnie później...

JJ, Optimum, zapach...ciężko mi określić, może guma balonowa, kolor ciemno-niebieski. Pięknie pachnie. Dodo, praktycznie brak zapachu, ale mnie to nie przeszkadza. Kolor słomkowy. Jakość mycia, poślizg, dobra piana na porównywalnym poziomie. Za Optimum przemawia zapach, za Dodo mega koncentracja! Są to moje ulubione szampony. Najlbiższy sezon pokaże, który będzie na pierwszym miejscu;-)

Niestety po Duraglossie, CG Maxi Sunds II, Poorboy's mam uczulenie, schodzi mi naskórek na dłoniach:-(

Tak naprawdę wszystko są to porównywalne szampony i każdy znajdzie swojego/innego faworyta;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Klima Doktora to od razu wywal do śmieci.

Skoczył mi się preparat wurtha i popsikałem klime tym K2 do dzisiaj tego żałuję, jak załącze ogrzewanie to jest wyczuwalny dziwny zapach, pochodna zapachu tego K2.

Ile ten zapach już się utrzymuje? Zużyłeś na raz całe opakowanie? Psikałeś tylko na parownik, czy do nawiewów i wszędzie;-)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko psikałem na parownik, przez otwór za filtrem powietrza i od dołu przez wylot wody.

Samochód jest zimny załączasz ogrzewanie nic nie śmierdzi, jak się rozgrzeje i wyłączysz na chwilę silnik to przy ponownym uruchomieniu czuć taki kwaśny zapach przez 5-10s aż wentylator wydmucha powietrze z nawiewów.

Dla mnie jest to bardzo irytujące, wcześniej używałem preparatu Wurth'a przez ok 5 lat i nic takiego się nie pojawiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c.d.

Produkty może nietypowo detailingowe, ale niezbędne/uzupełniające codzienną pielęgnację auta.

Dołączona grafika

Najlepszy płyn do szyb, z tych które wypróbowałem. Z 1l koncentratu otrzymujemy 11l płynu!

Zapach Eurogel, ostatnio zrobiło się głośno o tych zapachach, więc postanowiłem przetestować. Coś około 4,5 zł w Tesco. Od 2 dni w aucie. Na razie za zimno aby coś powiedzieć;-)

I letni płyn Sonaxa do spryskiwaczy. Zobaczymy czy nie będzie zacieków?

Dołączona grafika

Akcesoria, parę orygianłów i zamienniki. Szczotka Sonaxa do usuwania sierści/włosów do której przekonałem się po czasie:-)

Pędzelek do makijażu jako pędzelek zamiennik do detali;-)

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, mi z takiego sonaxa robily sie zacieki.

Wojtek, w sumie to z braku laku skusiłem się na tego Sonaxa. Kiedyś miałem zimowy i robiły się zacieki. Niestety w sklepach stacjonarnych w Łodzi króluje przeważnie Sonax. Pogoda się poprawiła :lol: i na szybko kupiełem tego Sonaxa - jednego w bańce 4 litrowej, drugiego w koncentracie. Ogólnie Sonaxy zbierają skrajne opinie! Ale pewnie kupię coś innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zabierales tego....Jak sprobujesz to podaj recezje zielonego i czerwonego od Seby

Dopiero wypróbuję jak wiosna na dobre zagości ;)

A oto skrobaczka fińska Murska, z mosiężną wkładką. Używam już drugą zimę i faktycznie nie rysuje szyb. Radzi sobie ze szronem i cienkim lodem. Polecam.

Dołączona grafika

Apliksy z mikry, bawełny, pianki/gąbki.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zwykłe gąbki do mycia felg, opon.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto skrobaczka fińska Murska, z mosiężną wkładką. Używam już drugą zimę i faktycznie nie rysuje szyb. Radzi sobie ze szronem i cienkim lodem. Polecam.

Również używam 2 rok i polecam :) bardzo fajan skrobacza aż się dziwiłem jak Auto Świat testował skrobaczki to tej nie było. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...