Skocz do zawartości

s.martino kolekcja.


s.martino

Rekomendowane odpowiedzi


  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przeprowadzki ciag dalszy....

wiadra szczoty i grid gauardy sa dwa ale jeden na dnie lezy

Dołączona grafika

mikorfibra cz. 1

Dołączona grafika

Micro fibra cz. 2 mednessy same...

Dołączona grafika

no i zaczynam cos ukladac bo mi sie balagan zrobil....glinki, brakuje dodo supernatural gdzies sie zapodziala. BH do wyrzucenia, najgorsza jaka to tej pory w rekach mialem

Dołączona grafika

Obiecuje ze kiedys to ladnie poukladam i dokladnie spisze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BH do wyrzucenia, najgorsza jaka to tej pory w rekach mialem

Ty masz mediuma o ile się nie mylę, ja miałem softa i mam nadal - również bym jej ponownie nie kupił - a ile zachwytu wokół niej było :roll: Od tej pory nie kupuję takich rzeczy...i niebieskiego smartclaya też.

a kolekcja pikna :u te białe i fioletowe glinki to jakiej firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi panowie, co jest nie tak z glinkami BH?

Wypowiem się odnośnie softa.

Mi ani razu się nie ropzadła, nie rozwarstwiła, dobrze ściąga brud ale jak mam ją przegnieść to mnie strzela :-w

Wiem, że miseczka z ciepłą wodą pomaga, ale nie chce mi się bawić w takie rzeczy.

SmartClay - mimo, że też jest soft to jeszcze trudniej ją przegnieść od BH. Może i jestem wybredny, ale dwa lata temu kupiłem w SCS glinkę jakąś noname, która była również 'soft', zbierała jak BH a jej przegniatanie prawie nie wymagało siły, było user-friendly. Od tamtego czasu mam pewien niesmak co do glinek i szukam odpowiedniej.

Także widzicie, to nie jest tak, że nie działa - mi po prostu nie do końca pasuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SmartClay - mimo, że też jest soft to jeszcze trudniej ją przegnieść od BH. Może i jestem wybredny, ale dwa lata temu kupiłem w SCS glinkę jakąś noname, która była również 'soft', zbierała jak BH a jej przegniatanie prawie nie wymagało siły, było user-friendly. Od tamtego czasu mam pewien niesmak co do glinek i szukam odpowiedniej.

Ja też mam lepszą bez nazwy od Temachem niż firmową Optimum od Wax Paradise.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kolekcja pikna :u te białe i fioletowe glinki to jakiej firmy?

Te biale to sa roznych firm, a moze lepiej rozne firmy ze swoia nazwa sprzedaja. Ja mam od dystrybutora na Europe. Te pierwsze to chinskie, czy tajwanskie. W miare dobre,cena wacha sie od 10 do 15 euro. Zalezy kto sprzedaje. Te z tylu to Japonskie gatunkowo lepsze no i cena jest wyzsza od 18 do 22 euro. Osobiscie wole ta tansza.

Bilt Hamber, sprobuje to po Polsku napisac ale nie wiem czy dam rade ;)

Podczas pracy z nia to nie slizga sie po karoseri ale tak jakby "rozdziela" poslizg i praktycznie tylko glinka jedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...